GAAM 100% Creatine monohydrate 500g

Tento oblíbený kus GAAM 100% Creatine monohydrate 500g značky GAAM jednoduše můžete sehnat teď opravdu levně! Nabídky již od 846 Kč
Cena: 846 Kč

100% Creatine monohydrate od GAAM je velmi oblíbený doplněk stravy, který zpřístupní více energie vašim svalům během těžkých tréninků. Usnadňuje regeneraci svalů po tréninku. Dobře propracovaný zesilovač výkonu, který je na trhu již dlouho. Kreatin je relevantní pro ty, kteří chtějí zvýšit sílu, objem svalů a pomoci vašim svalům rychleji se zotavit. Kvalitativní nárůst svalové hmoty.

  • Zlepšuje regeneraci
  • Zlepšuje výdrž
  • Zlepšuje sílu

GAAM Creatine se skládá z mikronizovaného kreatinu. Když užíváte kreatinové doplňky, zvyšujete množství kreatinfosfátu v těle. Kreatinfosfát zajišťuje, že při cvičení je k dispozici více energie pro vaše svaly. Čím více energie je ve vašich svalech, tím rychlejší je dobíjení, což vede k tomu, že budete odolnější a silnější. Pro zvýšení účinku kreatinu se doporučuje užívat jej v kurzech. To znamená, že jej užíváte x týdnů a poté si dáte pauzu x týdnů.

Kreatin je látka, která se přirozeně vyskytuje v potravinách, jako je maso a ryby. Je však vzácné, že naše jídlo obsahuje množství kreatinu, které potřebujeme k tomu, aby zvýšilo výkon. Nedostatek kreatinu znamená, že energie vašich svalů je odbourávána a nedobíjí se dostatečně efektivně, abyste dosáhli rychlých výsledků.

Je dobré vědět, že kreatin se váže ve svalech pomocí vody. Proto není neobvyklé, že mnoho lidí během prvních dnů kreatinového režimu přibere kolem jednoho až dvou kilogramů. Je to přírůstek hmotnosti, který se většinou skládá z vody, která je vázána ve vašich svalech.

Doporučené dávkování:

  • rozmíchejte dávku 5g s vodou před tréninkem nebo po tréninku

Upozornění: Skladujte v suchu, chladu, dobře uzavřené a mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty GAAM 100% Creatine monohydrate 500g:

ve 100g v porci 5g
Kreatin Monohydrát 100 g 5 g

Složení:

Kreatin monohydrát

Alergeny:

Vyrobeno v továrně, která zpracovává mléko, vejce a sóju.

Barva vícebarevná
GAAM 100% Creatine monohydrate 500g u nás získáte za akční cenu 889 Kč.

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce GAAM


Top