FitBoom Maca Super Strong 1000mg 100 tablet

Unikátní a oblíbený kus FitBoom Maca Super Strong 1000mg 100 tablet od značky FitBoom jednoduše můžete pořídit nyní skutečně výhodně! V akci od 349 Kč
Cena: 349 Kč

Maca Super Strong 1000mg od FitBoom neboli peruánská řeřicha je rostlina, která právem patří mezi superpotraviny. Je známý pro obsah řady biologicky aktivních látek. Účinky FitBoom Maca Super Strong ocení zejména muži starších 35 let, kdy jejich přirozená hladina testosteronu postupně klesá.

FitBoom Maca Super Strong ovlivňuje hormonální rovnováhu, podporuje reprodukční zdraví žen. · U mužů zlepšuje erekci, produktivitu, aktivitu a pohyblivost spermií. Má afrodisiakální účinky, zvyšuje chuť na sex. · Reguluje menstruační cyklus, oddaluje příznaky menopauzy.

FitBoom Maca Super Strong v bodech :

  • Zvyšuje hladinu mužského hormonu
  • Zvyšuje libido
  • Zrychluje spalování tukové tkáně
  • Zrychluje regeneraci těla po tréninku

Doporučené dávkování:

  • Dávkujte 2 tablety 30 minut před spaním.

Upozornění: Tento doplněk stravy je určen především pro sportovce. Nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevhodné pro děti, těhotné ženy a kojící matky. Doporučená denní dávka nesmí být překročena. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Nutriční hodnoty FitBoom Maca Super Strong 1000mg 100 tablet:

1 tableta
Maca – Řeřicha peruánská 1000 mg

Složení:

Extrakt Maca 10:1 , mc celulóza, látky protispékavé: stearan hořečnatý (E470b), fosforečnan vápenatý (E341).

Barva vícebarevná
FitBoom Maca Super Strong 1000mg 100 tablet u nás získáte za akční cenu 349 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce FitBoom


Top