Exon Jump Flip 2 Air Track

Ve slevě produkt Exon Jump Flip 2 Air Track s osvědčenou značkou Exon Jump seženete právě nyní skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 4490 Kč
Cena: 4490 Kč

Váš trénink gymnastických kousků v pohodlí domova může bezpečně začít, jakmile si v prostorné místnosti nebo na zahradě rozložíte a nafouknete podložku Exon Jump AirTrack Flip 2. Tato nafukovací odrazová podložka je vhodná především pro gymnastiku, parkour, cheerleading, tanec, bojové sporty a další akrobatické sporty. AirTrack najde využítí také ve fitness centru, ve škole nebo jen tak pro volný čas doma či na zahradě.

AirTrack Flip 2 může být využitý i pro trénink výkonnostních gymnastů na soutěžní úrovni. Nafukovací „žíněnka“ AirTrack je lehká a lze ji během několika pár minut připravit nebo uklidit. Konstrukce podložky je celá zhotovená z dvoustěnné tkaniny DWF (Double Wall Fabric) s vylepšenou schopností těsnění nahuštěného vzduchu.

Díky technologii DWF nabízí AirTrack Flip 2 skvělé podmínky pro provádění vašich triků a zároveň má relativně malou hmotnost a schopnost snadného složení, takže podložku s sebou můžete vzít téměř kamkoliv. Nemusíte pokaždé navštěvovat tělocvičnu, abyste si natrénovali salto nebo kotoul.

Díky výšce 10 cm nafouknutá podložka snižuje riziko zranění při cvičení. Tlumí nárazy a ideálně pruží podle toho, na jakou tvrdost ji nahustíte – nižší tlak pro jemnější dopady nebo vyšší pro lepší odraz. Z jedné strany je na podložce modrá čára, kterou využijete pro nácvik perfektního provedení nejrůznějších prvků, třeba přemetu stranou (hvězdy). Pomáhá udržet rovný směr při akrobacii.

Upozornění: Před použitím odrazové podložky AirTrack si přečtěte bezpečnostní pokyny!

Materiál: 1,2 DWF (Double Wall Fabric)

Rozměry: 200 x 100 x 10 cm

Hmotnost: 9,5 kg

Součást balení: kompresor, sada na lepeníSoučástí balení NENÍ látková taška na přenos.
Barva vícebarevná
Exon Jump Flip 2 Air Track u nás získáte za akční cenu 4490 Kč.

Další produkty z kategorie Podložky na cvičení

Další produkty od výrobce Exon Jump


Top