Etape Scamp dětská lyžařská helma POUZE 53-55 cm – modrá (VÝPRODEJ)

Tento kvalitní výrobek Etape Scamp dětská lyžařská helma POUZE 53-55 cm - modrá (VÝPRODEJ) od společnosti Etape jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 800 Kč
Cena: 800 Kč

Moderní dětská přilba Etape Scamp poskytne na sjezdovce Vašemu dítěti potřebnou ochranu hlavy při nenadálém pádu. Vnější skořepina helmy je konstruována prostřednictvím technologie InMold. Tento typ konstrukce je vysoce odolný v případě pádu. Při vysoké teplotě byl technologií InMold na tvrdou skořepinu nalisován polystyren, aby tak vznikla kombinace tvrdé vnější skořápky s měkkým polstrováním, jenž je schopné efektivně absorbovat nárazy. Výměnu vzduchu pod skořepinou Vám zprostředkuje 8 ventilačních otvorů.

Lyžařské helmy Etape jsou opatřeny ventilačními otvory s plynulou regulací, které podstatně zvyšují komfort při lyžování, zvláště při teplém a slunečném počasí. Teplé a tvarované klapky na uši naopak poskytují dodatečnou ochranu a větší komfort při nízkých teplotách. Helmu Scamp jednoduše během několika sekund přizpůsobíte přesně na specifický tvar hlavy upínáním QFS (quick fit system) prostřednictvím regulačního kolečka. Výsledkem je pak pohodlí a patřičná bezpečnost. Součástí modelu Scamp není visor. Helma je však uzpůsobená k jeho dodatečnému doplnění.

Lyžařská helma Scamp odpovídá evropské normě EN 1077. Pokud Vaše dítě vyráží na hory, přilba by v jeho výbavě neměla chybět.Údržba: Skelet čistěte vodou a jemnou, čistou tkaninou. Polyesterové polstrování perte ručně při teplotě do 40° C s použitím jemných prostředků, nesušte v sušičce, nežehlete.

Scamp:
– technologie InMold
– 8 ventilačních otvorů
– měkké kryty uší
– upínání QFS
– hmotnost pouze 325 g
Barva modrá
Etape Scamp dětská lyžařská helma POUZE 53-55 cm – modrá (VÝPRODEJ) u nás získáte za akční cenu 800 Kč.

Další produkty z kategorie Snowboardové a lyžařské helmy

Další produkty od výrobce Etape


Top