Etape Rider PRO dětská lyžařská helma

Akční a ve slevě kus Etape Rider PRO dětská lyžařská helma originál od výrobce Etape jednoduše získáte právě zde za výprodejovou cenu. Cena již od 1790 Kč
Cena: 1790 Kč

Moderní dětská přilba Etape Rider PRO poskytne Vašemu dítěti nejen patřičnou ochranu při nenadálém pádu na sjezdovce, ale díky modernímu designu posílí i jeho sebevědomí. Vnější skořepina helmy je konstruována prostřednictvím technologie InMold. Tento typ konstrukce je vysoce odolný v případě pádu. Při vysoké teplotě byl technologií InMold na tvrdou skořepinu nalisován polystyren, aby tak vznikla kombinace tvrdé vnější skořápky s měkkým polstrováním, jenž je schopné efektivně absorbovat nárazy. Výměnu vzduchu pod skořepinou Vám zprostředkuje 12 ventilačních otvorů. Všechny modely přileb Etape jsou opatřeny ventilačními otvory s plynulou regulací, které podstatně zvyšují komfort při lyžování, zvláště při teplém a slunečném počasí. Systém vede vzduch pod přilbou, odvádí vlhkost a zajišťuje tak nejen odvětrávání přilby, ale i brýlí.

Helmu Rider PRO jednoduše během několika sekund přizpůsobíte přesně na specifický tvar hlavy upínáním QFS (quick fit system) s pomocí anatomicky tvarovaného regulačního kolečka. Pro utažení otočte kolečkem doprava, pro povolení naopak doleva. Výsledkem je pak pohodlí a patřičná bezpečnost. Odolný proti poškrábání je visor přilby vylepšený o zrcadlový efekt pro odraz přímého slunečního světla. Visor helmy Rider PRO je vybaven slunečním UV filtrem a technologií ZeroFog. Lyžařská helmaRider PRO odpovídá evropské normě EN 1077. Pokud Vaše dítě vyráží na hory, přilba by v jeho výbavě neměla chybět.Údržba: Skelet čistěte vodou a jemnou, čistou tkaninou. Polyesterové polstrování perte ručně při teplotě do 40° C s použitím jemných prostředků, nesušte v sušičce, nežehlete.

Rider PRO:
– InMold technology
– 12 ventilačních otvorů
– měkké kryty uší
– upínání QFS
– růžový zorník, filtr kategorie S2
modrý zorník, filtr kategorie S2
– zrcadlový efekt
– 100 % ochrana proti UV záření
– odolný proti poškrábání
– ZeroFog
– ochranný molitan
– hmotnost pouze 490 g
– včetně přepravního obalu
Barva vícebarevná
Etape Rider PRO dětská lyžařská helma u nás získáte za akční cenu 1790 Kč.

Další produkty z kategorie Snowboardové a lyžařské helmy

Další produkty od výrobce Etape


Top