ELJET Elektrická Koloběžka Cruiser Eco

Tento diskontní produkt ELJET Elektrická Koloběžka Cruiser Eco od odblíbeného výrobce ELJET snadno můžete najít teď v akci. Teď za akční cenu 9399 Kč
Cena: 9399 Kč

Elektrická koloběžka Eljet Cruiser Eco
Zbystřete a zapojte všechny smysly, chceme Vám představit někoho nového. Někoho, s kým bude Váš život opravdu jízda. Objevila se tu teprve nedávno a hned získala mnoho obdivovatelů. A není se čemu divit! Její ladné křivky potěší nejedno oko a hned na první pohled poznáte, že je stavěná z opravdu kvalitního materiálu. Nebojí se náročného terénu, vyrazit s ní můžete do města i do přírody. Má velkou výdrž, takže si s ní můžete naplánovat i dlouhé výlety. Její kolegyně bývají rozměrově nepraktické, ovšem i v tomto ohledu je naše novinka výjimkou. Díky její konstrukční přizpůsobivosti ji snadno přenesete a uložíte, kdykoliv budete potřebovat. Dobrodružství s touto kráskou Vám bude každý závidět.

A mimochodem, jmenuje se Cruiser.

Proč Eljet Cruiser? přehledný a plnobarevný LED displej zadní tlumič nárazů široká stupačka protiskluzová úprava jasné přední světlo snadné a rychlé složení kompaktní rozměry

Cruiser je novinkou na trhu elektrických koloběžek. Její výjimečnost tkví především v tom, že zvládne ujet velice rychle velkou vzdálenost a nezalekne se ani nerovného terénu, je skladná a snadno přenosná.

Motor s kapacitou 350 W a 3 rychlostní stupně Vám umožní prohánět se rychlostí až 30 km/h, ať už po rovné silnici, písku či travnaté ploše. Její velká kola jsou uzpůsobena k tomu, aby Cruiser poskytla co nejkomfortnější jízdu i na nerovném terénu.

Prim hraje u této koloběžky její skladnost. Tu zajišťuje několik šikovně umístěných pojistek, které umožní snadné rozložení i zpětné složení. Stejně tak si můžete teleskopicky nastavit výšku Vaší koloběžky dle individuální potřeby jezdce.

Buďte rychlejší, než všichni ostatní!

Koloběžka obsahuje přehledný displej, na kterém můžete sledovat Vaši rychlost, ujeté kilometry, stav baterie či aktuálně zařazený rychlostní stupeň. V blízkosti displeje je umístěno několik ovládacích tlačítek: zap / vyp, klakson, světlo, ovládání displeje, tlačítko rychlostních stupňů.

Elektrická koloběžka Cruiser je ideální pro ty, kteří chtějí se svou koloběžkou procestovat co nejvíce míst a využít přitom každičkou minutu. Díky své vysoké rychlosti a praktičnosti umožní svému jezdci ušetřit drahocenný čas a užít si tak dokonalý požitek z cest.

Technické specifikace a parametry

maximální rychlost 30 km/hdojezd: až 25 kmmnožství rychlostních stupňů 3minimální hmotnost jezdce 20 kgmaximální hmotnost jezdce 100 kgmotor 350 Wbaterie: 8 800 mAhdoba nabíjení: 3-4 hodinyhmotnost: 11 kgrozměry složené: 940 x 330 x 150 mm.rozměry rozložené: 1160 x 940 x 210 mmprovozní teplota:

10°C + 40°Cúhel stoupání: 30°brzdný systém: přední brzda elektronická, zadní brzda mechanickábarva: černá

pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační
Barva Černá
ELJET Elektrická Koloběžka Cruiser Eco u nás získáte za akční cenu 9399 Kč.

Další produkty z kategorie Elektrokoloběžky

Další produkty od výrobce ELJET


Top