ELJET Dětská elektrická koloběžka Raptor bílá

Tento exkluzivní kus ELJET Dětská elektrická koloběžka Raptor bílá od top výrobce ELJET pořídíte tady nyní ve slevě. Nyní za akční cenu 5199 Kč
Cena: 5199 Kč

Elektrická koloběžka Eljet Raptor

Elektrická koloběžka Eljet Raptor je moderní stylová koloběžka, která je určena pro děti.
Malá vzrůstem, velká výkonem Elektrická koloběžka Eljet Raptor je ideálním dopravním prostředkem konstruovaným přímo pro děti. Mezi její největší výhody patří snadné ovládání, nízká hmotnost a vychytané bezpečnostní prvky.

Tento malý zázrak je poháněn motorem o výkonu 120 W, se kterým vaše ratolesti mohou dosáhnout maximální rychlosti až 10 km/h. Energii koloběžce dodává baterie s kapacitou 4 000 mAh. Baterie je připravena k použití již po zhruba 4 hodinách nabíjení a umožní dojezd až do vzdálenosti 15 km. Vlastníte-li také nějaké elektrické vozítko, můžete se tak odteď prohánět bok po boku s vašimi ratolestmi a vyrazit na nejeden pěkný výlet.

Dojezd může ovlivnit řada proměnných od váhy jezdce až po povětrnostní podmínky. Při jízdě je vždy nutné s touto skutečností počítat. Jelikož je tato koloběžka konstruována pro děti, maximální váha jezdce je 65 kg.

Snadná manipulace Koloběžka Eljet Raptor je skladná a snadno přenositelná. Pomocí pár jednoduchých kroků dokážete vaši koloběžku složit a znovu rozložit. Navíc pro její nízkou hmotnost 5,5 kg je velice snadné ji vzít a přenést.

Bezpečnost a pohodlí Při konstruování této koloběžky bylo věnováno hodně času bezpečnostním prvkům. Elektrická koloběžka Eljet Raptor je vybavena protiskluzovou podložkou, která podporuje stabilní postoj. Bezpečnostním prvkům vévodí brzdný systém.

Koloběžka disponuje zadní brzdou, která se snadno ovládá pomocí páčky umístěné na levé straně řídítek. Tato brzda navíc obsahuje mikro zařízení, které současně deaktivuje výkon motoru.

Spolupráce těchto dvou veličin výrazně pomáhá snížit brzdnou dráhu koloběžky a eliminovat nepříjemné cukavé pohyby. Vaše dítě si tak může užít dokonalý požitek z jízdy, a to bezpečně a pohodlně.

Technické specifikace a parametry Elektrická koloběžka Eljet Raptor

Barva: bílá
Hmotnost: 5,5 kg
Rozměry: 75,5 x 36 x 84 cm
Maximální váha jezdce: 65 kg
Brzdy Provedení: Zadní mechanická
Baterie Kapacita: 4 Ah / 24 V
Doba nabíjení: 3-4 hodiny
Maximální rychlost: 12 km/h
Dojezd:
až 15 km Motor
Výkon: 120 W Kola Rozměry: 5,5″ (palce) Odpružení: ne Stojánek: ano Rozměry balení: 40 x 15,5 x 76 cm
Barva bílá
ELJET Dětská elektrická koloběžka Raptor bílá u nás získáte za akční cenu 5199 Kč.

Další produkty z kategorie Elektrokoloběžky

Další produkty od výrobce ELJET


Top