Dunlop SONIC CORE EVOLUTION 130

Kvalitní a oblíbený výrobek Dunlop SONIC CORE EVOLUTION 130 od společnosti Dunlop pořídíte na našich stránkách teď právě levně! Nabídky již od 3099 Kč
Cena: 3099 Kč

Řada Sonic Core Evolution spojuje to nejlepší z obou světů (rám s krčkem x rám bez krčku) a poskytuje maximální kombinaci síly a kontroly. Tvar hybridního rámu dodává raketě zvýšenou stabilitu, takže můžete zahrát čistý a soustředěný úder.

Špičková závodní raketa s novými technologiemi Sonic Core vyrobené z materiálu Infinergy® vyvinutými tak, aby maximálně zvýšily rychlost rakety, akceleraci míčku a veškerou energii proměnily v sílu úder. Kapkovitá hlava s delšími hlavními strunami podporuje mimořádnou sílu úderu. CxMAX aerodynamický profil rámu hlavy rakety s konkávním vnitřním průřezem v horní části poskytuje vynikající sílu úderu. FLIGHT GEOMETRY- Aktualizovaná pětiúhelníková geometrie shaftu rakety poskytuje multi-směrovou aerodynamiku umožňující raketě rychleji proplout vzduchem a zároveň poskytuje lepší švih, pružnou sílu a komfort úderu.

Řada raket Sonic Core vyrobené z materiálu Infinergy®. Tento se nachází se v oblastech rakety mezi 2 a 10 hodinou.
Kromě vynikajících odraz

Typ hry: Razance a kontrola

Konstrukce: Premium Graphite / Sonic Core Infinergy®

Délka: 27 / 686 mm

Váha: 130 g / 4,6 oz

Hlava: 490 cm2 / 76 inch2

Vyvážení: Na střed

Pletení: 14 x 18

Výplet: 20-30 lbs / 9-14 kgs

Obal: Ne

Určení: Závodní hráči

Razance (1-10): 8,5

Kontrola (1-10): 8,5
Barva vícebarevná
Dunlop SONIC CORE EVOLUTION 130 u nás získáte za akční cenu 3099 Kč.

Další produkty z kategorie Squashové rakety

Další produkty od výrobce Dunlop


Top