Czech Virus Pure Elite CFM 1000g

Tento velmi žádaný produkt Czech Virus Pure Elite CFM 1000g originál od značky Czech Virus snadno získáte právě za výprodejovou cenu. Nabídka již od 899 Kč
Cena: 899 Kč

Je vysoce kvalitní 100% syrovátkový protein.

Pure Elite CFM je vysoce kvalitní 100% syrovátkový protein složený z CFM koncentrátu a CFM izolátu. CFM technologie zpracování syrovátky zajištuje nejvyšší kvalitu zpracování bez chemie při zachováví maximálního množství bio-aktivních frakcí suroviny. 77% obsah bílkovin, vysoký obsah L-glutaminu a BCAA v dávce je zárukou ideální výživy pro namáhané svalstvo. Obohaceno o trávící enzymy a probiotika s použitím pouze přírodních aromat.

Recenze produktu:

#video:https://www.youtube.com/watch?v=TIFg2-SYxt8#

PURE ELITE CFM, KRÁL MEZI PROTEINY

Pure Elite CFM je jedním z nejčistších a nejkvalitnějších proteinů na trhu s originální recepturou.

ZPRACOVÁNÍ SYROVÁTKY CFM

Metoda Cross Flow Microfiltration je mikrofiltrace se zkříženým tokem, která probíhá přes speciální keramické filtry, které propouštějí pouze syrovátkový protein bez dalších nežádoucích složek. Šetrně odděluje bílkoviny ze syrovátky od denaturovaných bílkovin, mléčného tuku a laktózy. Tímto způsobem si zachovává protein maximum bio-aktivních frakcí a má vysokou biologickou účinnost. Proces je naprosto bez chemie!

KONCENTRÁT + IZOLÁT

Každý druh nabízí určité výhody, které jsme se rozhodli nakombinovat. CFM syrovátkový koncentrát (90% bílkovin produktu) je nejaktivnější forma syrovátkového proteinu. Vysoká biologická hodnota a rychlá vstřebatelnost. CFM syrovátkový izolát (10% bílkovin produktu) je nejkoncentrovanější a nejčistší forma syrovátkové bílkoviny na trhu. Vysoký obsah bílkovin, minimum tuku a laktózy.

PŘÍRODNÍ PŘÍCHUTĚ

Již od začátku, kdy jsme Pure Elite CFM uvedli na trh používáme pouze přírodní aromata. Máme za to, že k nejšetrněji zpracované syrovátce bez chemie se nehodí použití syntetických barviv. V září 2018 jsme naše příchutě navíc předělali do naprosto delikátní krémové chuti. Nebudete chtít uvěřit, že nepijete ochucené mléko plné cukrů a tuků. Tak dobré jsou naše nové přichutě, na které jsme náležitě hrdí a věříme, že budete v tomto ohledu maximálně spokojeni.

ŽÁDNÉ ZBYTEČNOSTI

Při tvorbě našeho produktu pár let zpátky bylo na trhu naprosto běžné, že většina produktů obsahovala z našeho pohledu naprosté zbytečnosti – plnidla, syntetická barviva, kontroverzní sladidla.. Pro hutnější texturu se běžně přidávaly gumy a zahušťovadla. Podle naší filozofie tyto věci do čistého proteinu prostě nepatří, proto v Pure Elite CFM nenajdete žádné plnidla, zahušťovadla, barviva nebo kontroverzní sladidla.

Doporučené dávkování:

  • Rozmíchejte 1 dávku (30 gramů) ve 150 ml vody nebo nízkotučného mléka. Použijte mixér nebo šejkr. V závislosti na denní potřebě bílkovin užívejte 2-3 dávky denně.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k užití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Czech Virus Pure Elite CFM 1000g – Čokoláda:

ve 100g
Energetická hodnota 1617 kJ
385 kcal
Tuky 6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2,7 g
Sacharidy 5,7 g
Z toho cukry 4,3 g
Bílkoviny 77 g
Sůl 0,87 g
LifeinU™ 80 mg
DigeZyme® 50 mg

Složení:

CFM syrovátkový koncentrát (z mléka, 90% bílkovin produktu), CFM syrovátkový izolát (z mléka, 10% bílkovin produktu), Přírodní aroma, Odtučněné kakao, LifeinU™ (Lactobacillus rhamnosus GG 100 strain, 100×109 CFU/g), Chlorid sodný, Sladidla: Sukralóza, Steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévia – přírodního původu), DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuáza, laktáza, lipáza), Sojový lecitin (emulgátor)

Alergeny:

Mléčná bílkovina, laktóza, sója (ze sojového lecitinu)

Nutriční hodnoty Czech Virus Pure Elite CFM 1000g – Vanilka:

ve 100g
Energetická hodnota 1621 kJ
386 kcal
Tuky 6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2,7 g
Sacharidy 6 g
Z toho cukry 5 g
Bílkoviny 77 g
Sůl 0,87 g
LifeinU™ 80 mg
DigeZyme® 50 mg

Složení:

CFM syrovátkový koncentrát (z mléka, 90% bílkovin produktu), CFM syrovátkový izolát (z mléka, 10% bílkovin produktu), Přírodní aroma, Tvarohový prášek, LifeinU™ (Lactobacillus rhamnosus GG 100 strain, 100×109 CFU/g), Chlorid sodný, Sladidla: Sukralóza, Steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévia – přírodního původu), DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuáza, laktáza, lipáza), Sojový lecitin (emulgátor)

Alergeny:

Mléčná bílkovina, laktóza, sója (ze sojového lecitinu)

Nutriční hodnoty Czech Virus Pure Elite CFM 1000g – Kokos:

ve 100g
Energetická hodnota 1625 kJ
387 kcal
Tuky 6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2,7 g
Sacharidy 6,3 g
Z toho cukry 5 g
Bílkoviny 77 g
Sůl 0,87 g
LifeinU™ 80 mg
DigeZyme® 50 mg

Složení:

CFM syrovátkový koncentrát (z mléka, 90% bílkovin produktu), CFM syrovátkový izolát (z mléka, 10% bílkovin produktu), Tvarohový prášek, Přírodní aroma, LifeinU™ (Lactobacillus rhamnosus GG 100 strain, 100×109 CFU/g), Chlorid sodný, Sladidla: Sukralóza, Steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévia – přírodního původu), DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuáza, laktáza, lipáza), Sojový lecitin (emulgátor)

Alergeny:

Mléčná bílkovina, laktóza, sója (ze sojového lecitinu)

Příchuť Kokos
Czech Virus Pure Elite CFM 1000g u nás získáte za akční cenu 899 Kč.

Další produkty z kategorie Proteiny

Další produkty od výrobce Czech Virus


Top