CCM Jetspeed FT5 Pro SR

Oblíbený a kvalitní kus CCM Jetspeed FT5 Pro SR pocházející od značky CCM jednoduše pořídíte zde nyní za výprodejovou cenu. Cena již od 6790 Kč
Cena: 6790 Kč

Hokejka CCM Jetspeed FT5 PRO je profesionální model hokejky pro nejnáročnější hráče, který vám pomůže rozsvítit gólové světlo za brankou a rozjásat dav fanoušků vašeho týmu. Hokejky z řady Jetspeed se vyznačují hybridním bodem ohybu s tuhou čepelí a ohybem na dvou místech ve spodní části hole. Shaft hokejky je vytvořený vrstvením nanolitových uhlíkových vláken. Díky tomu je vytvořena až neuvěřitelně silná a lehká hůl.

Díky technologii SKELETON+ dokáže hokejka pojmout veškerý cit z hráčových rukou. Shaft má tzv. R-geometrii. Novinkou je technologie SIGMA STp CARBON, která zvyšuje trvanlivost hokejky. Uhlíková vlákna jsou dokonale vrstvena a díky tomu je hokejka nejen lehká, ale i odolná a perfektně vyvážená.

Optimalizovaná čepel RR-90 s tuhým jádrem a peel-ply technologií je stejně jako shaft vylepšená technologií SIGMA STp CARBON, která zvyšuje její životnost.
Pravák, levák Pravák
CCM Jetspeed FT5 Pro SR u nás získáte za akční cenu 6790 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce CCM


Top