CCM Jetspeed FT4 Pro VP SR

Kvalitní a velmi žádaný kus CCM Jetspeed FT4 Pro VP SR od populárního výrobce CCM jednoduše můžete získat zrovna za akční cenu! Teď za akční cenu 5100 Kč
Cena: 5100 Kč

Kalhoty CCM Jetspeed FT4 Pro VP SR – jsou profesionálním top modelem kalhot z této řady Jetspeed, které používají hokejisté v nejlepších ligách světa. Kalhoty jsou lehké, dokonale ochrání a skvěle padnou.
Označení VP znamená, že kalhoty mají předpřipravené suché zipy na přichycení reklam.
Konstrukci kalhot tvoří 400D texturovaný polyester s vyztuženými bočními panely.
Konstrukce se zúženým profilem pro pocit propojení a odlehčeným, a přitom odolným i flexibilním designem, je ideální pro rychle se pohybující elitní hráče.
Kalhoty mají snadné nastavení se systémem vnitřního nekroutivého pásku a zipem pro prodloužení délky.
Široký přední otvor s pružnými funkčními panely dovoluje variabilní nastavení i široký rozsah pohybu.
Integrovaný širší pásek je odolný a nekroutí se a skrytý zip pro prodloužení délky nohavice až o +1 palec (2,54 cm) umožňují individuální přizpůsobení, aby kalhoty byly maximálně pohodlné a držely pevně na místě.
Měkká laminovaná výplň absorbuje méně potu, čímž udržuje hráče v suchu a výstroj lehkou.
Boky a ledviny chrání tvarované PE výlisky s odvětrávanou pěnovou konstrukcí pro profesionální úroveň ochrany nárazu s účinným odvětráváním.
Ochranu zad tvoří pohyblivý chránič páteře s novým vstřikovaným hybridním štítem s HD pěnou pro maximální ochranu páteře proti nárazům se segmentovaným chráničem kostrče pro špičkovou pohyblivost.
Stehenní chránič tvoří odlehčená HD pěna se zipem v nohavici.
Odlehčená, a přitom profesionální úroveň ochrany s pohyblivými stehenními chrániči poskytujícími prostor pro individuální nebo týmové označení a vnitřní zip pro rozšíření nohavice podle potřeby.
Velikost L
CCM Jetspeed FT4 Pro VP SR u nás získáte za akční cenu 5100 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce CCM


Top