CCM Jetspeed FT4 Pro JR

Unikátní a žádaný výrobek CCM Jetspeed FT4 Pro JR originál od značky CCM jednoduše seženete právě teď skutečně výhodně! Teď v akci 3619 Kč
Cena: 3619 Kč

Holeně CCM Jetspeed FT4 Pro JR – jsou profi top modelem holení od značky CCM, které používají špičkoví hráči v profesionálních soutěžích po celém světě. Holeně mají nový anatomický design zúženého tvaru.
Přiléhavý tvar nabízí odlehčenou a flexibilní ochranu pro elitní úroveň hry.
Vylepšený chránič lýtka je vyrobený z lehkého, a přitom pevného materiálu poskytujícího maximální ochranu proti nárazům, dodatečná oděruvzdorná úprava ve spodní části brání poškození způsobenému jazykem brusle.
Kolenní a holenní výlisky mají optimalizovaný anatomický tvar s kolenním JDP výliskem. Vylepšený ohyb kolenního a holenního výlisku nabízí větší volnost pohybu a JDP konstrukce odvádí sílu nárazu od kolenního kloubu.
Stehno chrání prémiová lisovaná pěna s vysokou hustotou pro profesionální úroveň ochrany těsně přiléhající k tělu.
Obepínací pásek na suchý zip s komfortní vycpávkou a lýtkovým páskem s nastavitelnou délkou umožňuje přizpůsobení libovolné velikosti lýtka pro těsné a mimořádně pohodlné obepnutí.
Nová anatomická výstelka z pěny ZOTEFOAM® a vyjímatelná výstelka z pěny DRYFOAM s výřezem pro koleno.
Odlehčený a přizpůsobitelný chránič, který přiléhá těsně k noze, aniž by omezoval hráče v pohybu, zůstává lehký a prodyšný díky odvětranému pěnovému krytí.
Barva vícebarevná
CCM Jetspeed FT4 Pro JR u nás získáte za akční cenu 3999 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce CCM


Top