CCM JetSpeed 475 SR

Tento skvělý kus CCM JetSpeed 475 SR od kvalitní značky CCM snadno můžete najít tady teď levně! Ceny již od 3899 Kč
Cena: 3899 Kč

Hokejka CCM JetSpeed 475 SR – je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě . Popis:

• Technologie CARBON MATRIX s taktilním povrchem na čepeli vyvinula hokejku z lehkého tkaného uhlíkového vlákna pro výjimečný výkon, pevnost a odolnost čepele.
• Hybridní bod ohybu vytváří kloubový efekt, který při odpalu umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti.
• Lehká čepel JS3 s jádrem s tlumicí technologií a taktilním povrchem je navržená tak, aby vám poskytovala lepší cit při práci s pukem.
• Tvar rukojeti R-GEOMETRIE, který nabízí aerodynamický tvar se zaoblenými rohy a konkávními boky získává na stále větší oblibě.
• Geometrie navržená specificky pro velikost rukou mladších hráčů se vyznačuje zaoblenými hranami a konkávními boky pro větší pohodlí a lepší ovládání hole.
• Hokejka nabízí vysoký výkon a mimořádné pohodlí.

Technologie CARBON MATRIX s taktilním povrchem na čepeli vyvinula hokejku z lehkého tkaného uhlíkového vlákna pro výjimečný výkon, pevnost a odolnost čepele. Hybridní bod ohybu vytváří kloubový efekt, který při odpalu umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti. Lehká čepel JS3 s jádrem s tlumicí technologií a taktilním povrchem je navržená tak, aby vám poskytovala lepší cit při práci s pukem. Tvar rukojeti R-GEOMETRIE. Aerodynamický tvar se zaoblenými rohy a konkávními boky získává na stále větší oblibě. Nabízí vysoký výkon a mimořádné pohodlí.
Intermediate 60-84 flex
CCM JetSpeed 475 SR u nás získáte za akční cenu 3899 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce CCM


Top