Catlike Whisper Oval Carbon MTB černé

Tento akční a ve slevě kus Catlike Whisper Oval Carbon MTB černé od top výrobce Catlike jednoduše naleznete na našich stránkách skutečně levně! Cena již od 4790 Kč
Cena: 4790 Kč

Whisper Oval Carbon MTB tretry jsou novinkou a high-end v třídě MTB treter. Karbonová podrážka a použití Graphenu zabezpečují držení tvaru tretry a její lepší přizpůsobení chodidlu. Upínací mechanizmus s použitím 2 x Boa systému je zárukou spolehlivosti a dobré fixace chodidla. POUŽITÉ TECHNOLOGIE:

GRAPHENE – je materiál, který je více než 200krát odolnější než ocel, ale je extrémně lehký. Tento materiál poskytuje velkou mechanickou odolnost i před venkovními vlivy. Byl vyvinutý a testovaný přímo v Catlike laboratořích a poskytuje výborný poměr mezi odolností a hmotností.

BOA SYSTEM – je založený na jednoduchém ovládání upínacího mechanizmu treter s cílem dosahovat maximální agilitu pro přenos síly jezdce do pedálů. Na tento systém poskytuje výrobce doživotní záruku.

CLARINO – Je venkovní část Whisper Road treter. Jedná se o speciální mikrovlákno s minimální hmotností, které je třikrát silnější než pravá kůže. Clarine je mimořádně funkční materiál, který dobře zvládá horké a zároveň chladné počasí.

ERGONOMIC – Tretry Catlike jsou navrženy s ohledem na maximální komfort bez ztráty nebo omezení výkonu. Tento speciální obal ( uvnitř tretry ) uchovává chodidlo v přirozeném prostředí a fixuje ho na jedném místě.
Barva černá
Catlike Whisper Oval Carbon MTB černé u nás získáte za akční cenu 4790 Kč.

Další produkty z kategorie Cyklistické tretry

Další produkty od výrobce Catlike


Top