Cannor Collagen hyaluronic acid 30 sáčků nápoj

Tento kvalitní a žádaný výrobek Cannor Collagen hyaluronic acid 30 sáčků nápoj od známé značky Cannor získáte tady teď právě opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 685 Kč
Cena: 685 Kč

100% přírodní doplňky stravy pro buněčnou výživu a hydrataci pokožky, která se okamžitě odrazí na našem vzhledu. Kolagenový drink obsahuje 3000 mg bio- aktivního kolagenu a 50 mg kyseliny hyaluronové, která pomáhá omlazovat pleť zevnitř. Po 3 měsících užívání se mění celkový výraz obličeje: pleť vypadá odpočatě a svěže!

Kolagen tvoří 30% veškeré tkáně v lidském těle a až 70% kůže, která je zároveň největším plošným orgánem těla. Je to stavební látka kloubů, šlach a kostí. Ve většině pojivových tkání najdeme i kyselinu hyaluronovou, která je součástí mezibuněčné hmoty a vyživuje tak mimo jiné chrupavky. Jak kyselina hyaluronová, tak kolagen jsou tělu vlastní látky, jejichž produkce však věkem klesá, což se projevuje prvními vráskami, pigmentovými skvrnami, lámavými nehty, padáním a třepením vlasů, únavou, ale i striemi či celulitidou. Nedostatek kolagenu mohou signalizovat i bolavé klouby, špatná fyzická kondice, problémy s pohybovým aparátem či pomalá regenerace po sportovním výkonu.

Produkce kolagenu klesá věkem. A nezdravým životním stylem.

Úbytek kolagenu a kyseliny hyaluronové má na svědomí i náš nezdravý životní styl: dlouhodobý stres, nespavost, kouření, nadmíra cukru a alkoholu, na vině však bývá i nadměrné slunění. Kolagenový drink CANNOR odpovídá nejvyšším nárokům zdravého životního stylu a je tak nepostradatelnou součástí vyváženého jídelníčku. Čas sice zastavit neumíme, dokážeme však zpomalit jeho působení na náš organismus a podpořit tím změnu!

Další působení Kolagenového drinku CANNOR na naše tělo:

  • Pomáhá zvyšovat elasticitu kůže a předcházet tak vzniku strií a zmírňovat projevy celulitidy
  • Zdravé a pevné nehty
  • Prevence padání a lámavosti vlasů
  • Přispívá ke zlepšení fyzické kondice
  • Vhodný k rekonvalescenci po úrazu
  • Působí na sjednocení tonusu a tónu pleti
  • Napomáhá zmírnění bolestí kloubů
  • Pozitivně působí na budování svalové hmoty

Ranní rituál krásy

Začínáte svůj den sklenicí vlažné vody s citronem? Pak do ní nezapomeňte přimíchat 1 pytlíček Kolagenového drinku CANNOR, který má rovněž jemně citronovou chuť a váš ranní rituál povýší na kúru pro zdraví a krásu. Kolagenový drink je 30 denní omlazující kúra a plně stravitelný prášek příjemně dochutí i ovocné smoothie či džus!

Kolagen

Kolagen je to, co zabraňuje ochabování naší pokožky. Od 25. roku života produkce kolagenu klesá minimálně o 1% ročně v závislosti na našem životním stylu. Po 45. roku už se kolagen téměř netvoří. Jak stárneme, ztrácíme kolagen rychleji, než kolik jej dokážeme obnovit. Jeho degradace se projevuje jak méně pružnou pokožkou, tak i snížením fyzické výkonnosti. Kolagenový drink CANNOR obsahuje 3000mg kolagenu v jednom sáčku, tedy ideální denní dávku pro zachování tělesného mládí!

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová, molekula přirozeně se nacházející v kůži a v pojivové tkáni těla, omlazuje pleť zevnitř. Neocenitelnou pomoc poskytuje především suché pokožce, ve které pomáhá udržet hydrataci a tím redukovat výskyt jemných vrásek. Vnitřní užívání kyseliny hyaluronové urychluje přirozenou regeneraci pokožky a hojení drobných ranek a poranění.

Acerola

Acelora, ovoce nápadně připomínající třešně, vyniká vysokým množstvím vitamínu C, A a svými antioxidačními účinky. Obsah vitamínu A z jedné malé bobule odpovídá množství vitamínu v celé mrkvi. Prášek z acelory je nabitý řadou dalších živin a vitamínů, které jsou nezbytné pro udržení pevného zdraví. Patří sem například vitamíny skupiny B, které zrychlují metabolismus. Prášek z acelory je bohatý na vlákninu, udržuje tak zdravou peristaltiku střev, pomáhá snižovat cholesterol v krvi, působí i proti oxidačnímu stresu. Díky vysokému obsahu vitamínu C pomáhá tělu produkovat kolagen v těle a tím zpomalit stárnutí. I díky tomu je Kolagenový drink CANNOR komplexní nápoj pro krásu!

Inulin – čekanková vláknina

Inulin je přírodní vláknina z kořene čekanky bohatá na prebiotické kultury, čímž přispívá zdravé střevní mikroflóře a zažívání. Pro svůj obsah zdraví prospěšných střevních bakterií má inulin přímý vliv na celý náš imunitní systém. Rovněž snižuje glykemický index v krvi, hladinu chlolesterolu, při dlouhodobém používání pomáhá snižovat tělesnou hmotnost. Podporuje vstřebávání celé řady minerálů a tím působí i na kvalitu naší pokožky, vlasů i nehtů.

SLOŽENÍ:

obsahuje: 3000 mg kolagenových peptidů, což odpovídá ideální denní dávce, 50 mg kyseliny hyaluronové pro hydrataci pleti v každém věku. Acelora – silný antioxidant a zdroj vitamínu C, A a vitamínů skupiny B Inulin – čekanková vláknina bohatá na prebiotické kultury, napomáhá zdravé střevní mikroflóře a snižuje glykemický index v krvi Přírodní citronové aroma. Kolagenový drink CANNOR není dále dochucován, má svěží chuť vody s citronem.

DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené dávkování: 1 – 2 sáčky denně dle aktuálních potřeb těla a pokožky

UPOZORNĚNÍ

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Ostatní a speciální doplňky citron

v 1 sáčku
Kolagen 3000 mg
Kyselina hyaluronová 50 mg

Ostatní a speciální doplňky

v 1 sáčku
Kolagen 3000 mg
Kyselina hyaluronová 50 mg

Příchuť Citron
Cannor Collagen hyaluronic acid 30 sáčků nápoj u nás získáte za akční cenu 685 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa


Top