Buzzrack BUFFALO 4

Tento akční produkt Buzzrack BUFFALO 4 pocházející od značky Buzzrack snadno pořídíte zde nyní skutečně výhodně! Akční ceny od 5990 Kč
Cena: 5990 Kč

Hledáte cenově výhodný, konstrukčně jednoduchý, bezpečný a spolehlivý nosič jízdních kol na tažné zařízení? Nosič jízdních kol BUFFALO H4 určen k přepravě až 4 jízdních kol je správná volba. Je možné uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí. To zabezpečuje otočné dotahovací zařízení, které stačí pouze nasadit na tažnou kouli a dotáhnout otočnou hlavicí. V hlavici se nachází zámek, kterým celý nosič uzamknete. V případě, že se jedná o opotřebovanější kouli na tažném zařízení, uchycení nosiče lze zabezpečit dotažením pojistné matice (klíč je součástí dodávky)
.
Jízdní kola jsou k nosiči pevně přichycena pěnovými úchyty, které bezpečně udrží jízdní kolo na místě a zabrání jeho poškození.

Inteligentní uzamykací systém zabezpečí Vaše jízdní kola během přepravy.
Cyklonosič disponuje sklopnou funkcí. To znamená, že potřebujete-li se dostat k zavazadlům v kufru auta, není nutné sundávat jízdní kola z nosiče. Stačí celý, naložený nosič sklopit a otevřít kufr. Nosič sklopíte pomocí snadno přístupného pedálu. Sklápěcí systém je zajištěn bezpečnostním spínačem proti nechtěnému, nebo náhodnému sklopení.
Nosič je dodáván s bezpečnostním popruhem, který dodatečně zabezpečí Vaše jízdní kola na nosiči. Popruh je polstrovaný, aby se zabránilo poškrábání jízdních kol.

Nosič je možné při skladování sklopit. Rovněž jej lze sklopit i když je namontovaný na autě a nejsou na něm uchycena jízdní kola, což určitě oceníte při parkování.

UPOZORNĚNÍ: V souladu s pravidly silničního provozu je nutné při používání nosiče dbát na to, aby nedošlo k překrytí zadních světel a SPZ vozidla. Světla i evidenční číslo musí zůstat viditelné bez překážky i po uchycení jízdních kol na nosič.

Uzamčení kola do nosiče: Ne
Sklopný Ano
Uzamčení nosiče: Ano
Montáž bez použití nářadí Ano
Homologace Ano
Max nosnost [kg]: 60 KG
Počet kol: 4
Max počet jízdních kol 4
Upevnění nosiče na vozidle Na tažné zařízení
Napájecí zástrčka Ne
Hmotnost [kg]: 10.5
Skládací: Ne
Adaptér na další kolo: Ne
E-bike: Ano
Fatbike: Ano
Barva vícebarevná
Buzzrack BUFFALO 4 u nás získáte za akční cenu 6390 Kč.

Další produkty z kategorie Nosiče na kolo

Další produkty od výrobce Buzzrack


Top