BUSHIDO Zátěžový pás DBX DBD-W-5, 1-10 kg

Kvalitní a levný produkt BUSHIDO Zátěžový pás DBX DBD-W-5, 1-10 kg od známé značky BUSHIDO snadno můžete sehnat tady ve slevě! Akční ceny od 1199 Kč
Cena: 1199 Kč

Zátěžový pás DBX BUSHIDO DBD-W-5 je určen jak pro trénink profesionálních sportovců, tak pro rekreační trénink. Jeho hlavní funkcí je dodatečná zátěž svalů během fyzické aktivity. Použitím zátěžového pásu dosáhneme rychleji požadovaných výsledků

Zapínání je řešeno robustní, plastovou sponou, která umožňuje rychlé nasazení, nebo sundání pásu. Pro regulaci délky pásu je na každé straně popruh se suchým zipem. Vnitřní strana je vyvedena z na omak příjemného materiálu, který zamezuje sesouvání pásu během tréninku.

DBD-W-5 je vyroben z Codury, která je extrémně odolná na roztržení a prodření. Codura se používá také na výrobu turistických batohů, neprůstřelných vest a motorkářských oděvů. Všechny hrany jsou opatřeny lemovkou, která je prošitá kvalitní, režnou nití. Celý pás obepíná polypropylenový řemen s nosností 2 tuny.

Regulace hmotnosti se provádí pomocí 10-ti kapsiček na široký, suchý zip, do kterých se vlkádají vložky s hmotností 1 kilogram. Vložka je uzavřený, polypropylenový sáček s ocelovým granulátem. Ocelové kuličky mají velkou hmotnost při malém objemu a navíc se dokáží ve vložce přizpůsobit tvaru postavy, ve vložce se přesouvají a během tréninku tak nepřekáží.

Parametry:

  • Materiál: Codura, polypropylen
  • Zátěž: 1 – 10 kg
  • Regulace zátěže: 10 kusů vložek s ocelovým granulátem
  • Délka: 90 – 127 cm

Upozornění:

Barva vícebarevná
BUSHIDO Zátěžový pás DBX DBD-W-5, 1-10 kg u nás získáte za akční cenu 1199 Kč.

Další produkty z kategorie Zátěžové náramky

Další produkty od výrobce BUSHIDO


Top