BUSHIDO Zátěžová vesta DBX DBX-W24B.3 1-50 kg

Tento kvalitní kus BUSHIDO Zátěžová vesta DBX DBX-W24B.3 1-50 kg od známé společnosti BUSHIDO snadno můžete získat u nás nyní za výprodejovou cenu. Nabídka již od 5279 Kč
Cena: 5279 Kč

Zátěžová vesta DBX BUSHIDO DBX-W-24B.3 najde uplatnění při tréninku profesionálních sportovců, nebo při rekreačním tréninku. Její hlavní funkcí je dodatečná zátěž svalů během fyzické aktivity. Použitím zátěžové vesty dosáhneme rychleji požadovaných výsledků.

Vesta disponuje 24-mi kapsičkami – 12 kapes ve 2 řadách na přední straně a 12 kapes ve 2 řadách na zadní straně – kapsy jsou překryty lemem se suchým zipem. Vložka se skládá z odolného „pouzdra“ se zipem, který je překryt manžetou se suchým zipem. Náplň kapes je dodávána v samostatném balíku a tvoří ji ocelové, pozinkované „čočky“. Před prvním použitím je potřeba naplnit kapsičky granulátem podle aktuálních požadavků na celkovou hmotnost. Do každé kapsičky se vejdou 2 kilogramy zátěže.

Dva postranní popruhy umožňují dokonalé přizpůsobení vesty postavě. Při správném nastavení drží pevně na svém místě a zároveň umožňuje maximální volnost pohybu.

DBX-W-24B.3 je vyrobena ze speciálně tkaného polyesteru – Codury, který je extrémně odolný na roztržení a prodření. Codura se používá také na výrobu turistických batohů, neprůstřelných vest a motorkářských oděvů. Na vnitřní stranu byl použit příjemný a hladký materiál.

V horní polovině je vesta doplněna o reflexní pásek, který zvyšuje bezpečnost za šera a tmy – vesta je tedy ideálním doplňkem například pro běžce.

Parametry:

  • Materiál: polyester, ocel
  • Regulace šířky
  • Příjemný materiál polstrování na vnitřní straně vesty
  • Obsahuje 24 vložek
  • Hmotnost: 50 kg (+/- 1 kg)

Upozornění:

  • Záruka 24 měsíců

Barva vícebarevná
BUSHIDO Zátěžová vesta DBX DBX-W24B.3 1-50 kg u nás získáte za akční cenu 5699 Kč.

Další produkty z kategorie Zátěžové vesty

Další produkty od výrobce BUSHIDO


Top