BUSHIDO Tréninkový blok DBX T75B

Designový kus BUSHIDO Tréninkový blok DBX T75B pocházející od značky BUSHIDO jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 1599 Kč
Cena: 1599 Kč

Profesionální tréninkový blok DBX BUSHIDO T75B s rozměry 75 x 35 x 16 cm je navržen tak, aby pohlcoval i ty nejsilnější kopy a údery. Terč je vybaven systémem ventilačních otvorů, které eliminují možnost poškození bloku v důsledku velkého tlaku vzduchu, který se shromažďuje při úderech.


Místo tradičního zipu je použito šněrování. Použitý metriál je plavil, patentovaný 7-mi vrstvý materiál podobný syntetické kůži, který se používá na výrobu boxovacích pytlů. Plavil zaručuje dlouhou životnost. Blok je vyplněn paměťovou, polyuretanovou pěnou pro rychlý návrat do původního tvaru po úderu. Prohnutí bloku předchází sklouznutí ruky, nebo nohy mimo terč a trenér je tak ve větším bezpečí. Zadní strana je opatřena dvěma úchyty, které jsou vyrobeny z velice odolného, nylonového řemenu obšitého plavilem pro pohodlný a pevný úchop.

Parametry:

  • Materiál: plavil – patentovaný, 7-vrtsvý
  • Výplň: polyuretanová, paměťová pěna
  • Rozměry: 75 x 35 x 16 cm
  • Barva: černo-bílá

Barva vícebarevná
BUSHIDO Tréninkový blok DBX T75B u nás získáte za akční cenu 1599 Kč.

Další produkty z kategorie Lapy

Další produkty od výrobce BUSHIDO


Top