BUSHIDO Rozpěrný kruh na řetěz boxovacího pytle DBX R40 (VÝPRODEJ)

Velmi žádaný produkt BUSHIDO Rozpěrný kruh na řetěz boxovacího pytle DBX R40 (VÝPRODEJ) od populárního výrobce BUSHIDO snadno naleznete tady a teď právě opravdu výhodně. Akční ceny od 262 Kč
Cena: 262 Kč

Náplň každého boxovacího pytle se postupně zhutňuje, čímž vzniká v horní části pytle dutý prostor, který se pod tíhou pytle začne stlačovat řetězy. To zhoršuje vizuální efekt a zmenšuje tréninkovou plochu. Použití obruče na řetězy pytle zajišťuje, že si pytel po celou dobu zachovává svůj původní tvar a poskytuje atraktivní vzhled a optimální technické parametry. Použití obruče se doporučuje zejména v případě, že standardní délka řetězů bude zkrácena z důvodu nízkého tréninkového prostoru (čím kratší řetězy, tím větší tlak řetězů na povrch pytle).

Při tréninku na pytli často dochází ke zkroucení nosných popruhů. Takové zkroucení vede k nerovnoměrnému rozložení hmotnosti pytle na popruhy, což může způsobit jejich rychlejší opotřebení nebo roztržení švů. Použití obruče zaručuje přirozené vyrovnání popruhů a zabraňuje jejich kroucení během tréninku.

Parametry:

  • Materiál: pozinkovaná ocel
  • Průměr obruče: 40 cm
  • Průměr drátu: 8 mm
  • Rozměry oka: 20 x 40 mm
  • Počet ok: 4

Upozornění:

  • Certifikát, norma:

Barva vícebarevná
BUSHIDO Rozpěrný kruh na řetěz boxovacího pytle DBX R40 (VÝPRODEJ) u nás získáte za akční cenu 262 Kč.

Další produkty z kategorie Boxerské bandáže

Další produkty od výrobce BUSHIDO


Top