BUSHIDO Boxovací pytel DBX SBRX-P 130/30cm 60kg

Tento skvělý produkt BUSHIDO Boxovací pytel DBX SBRX-P 130/30cm 60kg od top značky BUSHIDO můžete získat tady ve slevě! Cena již od 2659 Kč
Cena: 2659 Kč


Boxovací pytel DBX BUSHIDO SBRX je vyroben speciálně pro trénink síly úderů, jde o pytel z kategorie „Heavy bag“, který je naplňen speciálním, gumovým granulátem.

Samotný pytel má rozměry 130 x 30 cm a je vyroben z patentovaného, 7-mi vrstvého materiálu (ochranný lak, nylon, síťovina, měkčené PVC,…). Boxovací pytel SBRX je, jako jeden z prvních v Evropě, vyplněn nezávadným, gumovým granulátem, guma je také zárukou, že se výplň „neutluče“ ani po mnoha měsících intenzivního tréninku. Víko je opatřeno šněrováním pro naplnění.

Pytel nesou 4 řetězy zakončené karabinou a otočným závěsem, celková nosnost řetězů ja až 640 kg. Nosná oka mají tvar trojúhelníku, toto provedení nedeformuje nosné, nylonové popruhy jako v případě kulatých ok. Každý nylonový popruh má nosnost až 500 kg. Celková výška pak je cca. 180 cm. Pro omezení pohybu pytle během tréninku je na spodní straně instalováno ocelové oko pro připevnění k podlaze pomocí gumového expandéru.

Výše zmíněné vlastnosti zaručují, že nejde o „hračku“, ale o profesionální vybavení, které vydrží mnoho let aktivního tréninku. Kvalitou modelu SBRX jsme si tak jisti, že na něj poskytujeme záruku 36 měsíců.

Důležité: zobrazený rozpěrný kruh není součástí balení, dodávka zboží obsahuje 1x prázdný pytel DBX BUSHIDO SBRX a 4x 15-ti kilogramový sáček s gumovým granulátem. Pro správné naplnění je potřeba pytel plnit postupně, vždy vysypeme obsah jednoho sáčku s náplní do vaku a několikrát pytlem zatřepeme, aby se náplň správně rozprostřela, poté vsypeme další sáček s granulátem.

Parametry:

  • Materiál: plawil, gumový granulát, nylon, ocel
  • Řetězy s nosností 640 kg
  • Rozměr:
    • šířka: 30 cm
    • výška: 130 cm
  • Délka řetězů: cca. 43 cm
  • Hmotnost: cca. 60 kg

Upozornění:

  • Záruka: 36 měsíců

Barva vícebarevná
BUSHIDO Boxovací pytel DBX SBRX-P 130/30cm 60kg u nás získáte za akční cenu 2659 Kč.

Další produkty z kategorie Boxovací pytle a hrušky

Další produkty od výrobce BUSHIDO


Top