BUSHIDO Boxerské rukavice DBX B-2v15

Oblíbený a akční produkt BUSHIDO Boxerské rukavice DBX B-2v15 od známé společnosti BUSHIDO jednoduše pořídíte tady teď za akční cenu! Nabídky od 859 Kč
Cena: 859 Kč

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v15 jsou ručně ušity ze syntetické kůže podšité speciální tkaninou, která odolává poškozením.


Do rukavic je všita ručně vyráběná, vícevrstvá vložka vyrobena ze speciální obměny paměťové pěny, která dokonale pohlcuje údery i během delšího a intenzivnějšího tréninku jak na boxovacím pytli, tak na terči či při tréninku se sparing partnerem. Vložka je navíc odolná vůči „utlučení“ a velice rychle se vrací do původního tvaru, to je zárukou dlouhé životnosti.

Model B-2v15 je vybaven vložkami Wrist Protect, které jsou umístěny v oblasti zápěstí a záprstních kostí, tyto vložky jsou vyrobeny z hutné pěny a snižují zatížení dlaně během úderu. Bezpečnost rukavic dále zajištuje dvojitá manžeta pro zpevnění zápěstí, která je, ve srovnání s jednoduchou manžetou, trvanlivější, lépe se dotahuje a zápěstí poskytuje více pohodlí. Vnitřní, pružná manžeta pohlcuje větší část z energie a tím se prodlužuje životnost hlavní, vnější manžety. Prostor pro palec je spojený řemínkem se zbytkem rukavice. Tyto prvky minimalizují možnost zranění.

Parametry:

  • Typ materiálu: syntetická kůže
  • Výplň rukavic: speciální PUR pěna
  • Technologie Wrist Protect

Upozornění:

  • Záruka: 12 měsíců

Barva vícebarevná
BUSHIDO Boxerské rukavice DBX B-2v15 u nás získáte za akční cenu 859 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce BUSHIDO


Top