BSN Syntha 6 2270g

Ve slevě tento produkt BSN Syntha 6 2270g od top výrobce BSN jednoduše můžete pořídit na našich stránkách v akci. Nabídka již od 1552 Kč
Cena: 1552 Kč

Ultra-premium proteinový suplement s prodlouženým uvolňováním složený z pěti různých druhů bílkovin, první a nejkvalitnější náhrady stravy. Syntha-6 je ultra-premium proteinový suplement s prodlouženým uvolňováním pěti různých druhů bílkovin. Obsahuje cca 50% vysoce kvalitních výběrových proteinů pro maximální anabolický efekt a regeneraci.

Syntha-6 je ultra-premium proteinový suplement s prodlouženým uvolňováním pěti různých druhů bílkovin. Obsahuje cca 50% vysoce kvalitních výběrových proteinů pro maximální anabolický efekt a regeneraci.

SYNTHA 6™ od firmy BSN je doplněk výživy určený pro kulturisty a další sportovce, kteří potřebují dostatečný přísun bílkovin k budování svalové hmoty. Obsahuje proteiny s různou rychlostí uvolňování – nízkou, střední i vysokou, vaše tělo je tak stabilně zásobováno aminokyselinami. Tento nepřetržitý tok esenciálních aminokyselin potřebuje organismus k tomu, aby mohl opravovat poškozené a poraněné svaly.

Jak můžete každodenně sníst dostatečné množství kvalitního proteinu, aniž byste se „přecpali“? Syntha-6 řeší tento problém jednou provždy. Má to ale jeden háček: můžete se na něm stát závislými!

Syntha-6 je první ultra-premium proteinový prášek s prodlouženým uvolňováním bílkovin. Syntha-6 dodává ty nejlepší aminokyseliny do Vašich svalů po celých 7 hodin! A mimo to – má naprosto dokonalou chuť! Syntha-6 je vyrobena ze šesti druhů proteinů (obsahuje BCAA, esenciální i neesenciální aminokyseliny a glutaminové peptidy, viz níže) s různou dobou vstřebávání, a proto je vhodný ráno, přes den i na noc. Neobsahuje žádný aspartam, ani cukr. Rychle vstřebatelnou energii dodává MCT (středně větvené triglyceridy). Je také skvělým zdrojem vlákniny.

Chuť Syntha-6 je stejně výjimečná jako její složení. Pokud chcete dodat svému tělu jen to nejlepší a ještě se potěšit skvělou chutí, volte jedině tento protein od BSN!

SYNTHA 6™ je exkluzivní směs 6 vysoce kvalitních, nutričně kompletních typů bílkovin s celodenní účinností.

Každý protein v SYNTHA 6™ poskytuje jedinečný a vzájemně se doplňující profil aminokyselin s různou dobou vstřebávání. Tyto bílkoviny tělo absorbuje v různých intervalech, pravidelná konzumace s nebo mezi hlavními jídly tak zaručí trvalé zásobení organismu různými aminokyselinami přesně v okamžiku potřeby.

Doporučené dávkování:

  • rozmixujte obsah 1 odměrky (47g) Syntha 6 ve 200 ml vody nebo odtučněného mléka. Dávkování závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy. Užívejte 1-3x denně dle individuální potřeby.

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.

Nutriční hodnoty BSN Syntha 6 2270g – Jahoda:

ve 100g ve 47g
Energetická hodnota 1677 kJ 788 kJ
401 kcal 188 kcal
Tuky 14 g 6,5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3 g 1,4 g
Sacharidy 15 g 7,3 g
Z toho cukry 3,5 g 1,6 g
Bílkoviny 48 g 22 g
Sůl 0,80 g 0,38 g
Vláknina 13 g 6,2 g

Složení:

Proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), syrovátkový proteinový izolát (mléko), kaseinát vápenatý, micelární kasein, mléčný proteinový koncentrát, emulgátor (sójový lecitin)), slunečnicový olej v prášku (mléko), zahušťovadla (polydextróza, sodná sůl karboxymethylcelulózy), aromata, sušené triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (mléko), chlorid sodný, barvivo (betalainová červeň), sladidla (sukralóza, acesulfam K), vaječný bílek, hydrolizovaná pšeničná bílkovina (lepek).

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Může obsahovat skořápkové plody a arašídy.

Nutriční hodnoty BSN Syntha 6 2270g – Vanilka:

ve 100g ve 47g
Energetická hodnota 1728 kJ 812 kJ
413 kcal 194 kcal
Tuky 15 g 7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3,2 g 1,5 g
Sacharidy 17 g 7,8 g
Z toho cukry 3,8 g 1,8 g
Bílkoviny 48 g 22 g
Sůl 0,84 g 0,39 g
Vláknina 10 g 4,9 g

Složení:

Proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), syrovátkový proteinový izolát (mléko), kaseinát vápenatý, micelární kasein, mléčný proteinový izolát, emulgátor (sójový lecitin)), slunečnicový olej v prášku (mléko), zahušťovadla (polydextróza, sodná sůl karboxymethylcelulózy), aromata (mléko), prášek se středně rozvětvenými triglyceridy (mléko), chlorid sodný, sladidla (sukralóza, acesulfam K), vaječný bílek, hydrolyzovaný pšeničný protein (lepek).

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Může obsahovat skořápkové plody a arašídy.

Nutriční hodnoty BSN Syntha 6 2270g – Čokoláda:

ve 100g ve 47g
Energetická hodnota 1646 kJ 774 kJ
393 kcal 185 kcal
Tuky 14 g 6,5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3,7 g 1,7 g
Sacharidy 13 g 6 g
Z toho cukry 3,5 g 1,6 g
Bílkoviny 48 g 22 g
Sůl 0,75 g 0,35 g
Vláknina 12 g 5,7 g

Složení:

Proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), syrovátkový proteinový izolát (mléko), kaseinát vápenatý, micelární kasein, mléčný proteinový koncentrát, emulgátor: sójový lecitin), slunečnicový olej v prášku (mléko), zahušťovadla (polydextróza, celulózová guma), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aromata (mléko), prášek ze středně rozvětvených triglyceridů (mléko), chlorid sodný, sladidla (acesulfam K, sukralóza), vaječný albumin, glutaminové peptidy (lepek).

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Může obsahovat skořápkové plody a arašídy.

Příchuť Jahoda
BSN Syntha 6 2270g u nás získáte za akční cenu 1552 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce BSN


Top