Brians M3 Series SR Vyrážečka

Tento neodolatelný výrobek Brians M3 Series SR Vyrážečka originál od značky Brian’s jednoduše seženete zde nyní za akční cenu. Nabídka již od 2599 Kč
Cena: 2599 Kč

Vyrážečka M3 Series od kanadského výrobce Brian´s vhodná pro začínající i pokročilé brankáře. Výborně polstrovaná vyrážečka pro brankáře širokého spektra. Velmi lehká vyrážečka, která umožňuje výbornou manipulaci s holí. Profesionální provedení za super cenu. Stejně jako všechny produkty Brian´s je i tato vyrážečka ultra lehká a výborně vyvážená, a to především díky zešikmeným hranám (redukce hmotnosti a přebytečného materiálu) a vyztužení z „high density“ pěny. HD pěna má kromě velmi nízké hmotnosti mnoho dalších vlastností, které z ní dělají nejpoužívanější vnitřní materiál Brian´s. Rozloží sílu z nastřeleného kotouče, eliminuje možné vibrace způsobené jeho nárazem a především je výborným ochranným prvkem. Svrchním materiálem vyrážečky je syntetická kůže, která nepodléhá brzkému opotřebení.

Důmyslně řešená je také ochrana prstů a palce. Prsty obklopují lomené chrániče z HD pěny, širokým a pevným chráničem je dokonale krytý také palec.

Rukavice vyrážečky díky materiálu odvádějícímu vlhkost rychle vysychá, příjemně sedí a neklouže z ruky. Na vyztužení dlaně je použit materiál clarino, který chrání nejvíce namáhaná místa proti předčasnému prodření. Clarino je odolné a měkké a zaručuje tak vynikající sevření dlaně a bezproblémové uchopení hokejky. Okraje prstů rukavice jsou pro ještě lepší odvětrání tvořeny prodyšnou tkaninou.

Samozřejmostí je nastavitelný pásek na zápěstí zaručující dokonalé uchycení vyrážečky na ruce a přizpůsobení dle individuálních potřeb.

Stejně jako všechny produkty Brian´s je i tato vyrážečka vyrobena profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality.

Specifikace:

hmotnost: cca 0,7 kg (seniorská verze)
vnější materiál: syntetická kůže
vnitřní materiál: HD pěna
zešikmené hrany – redukce přebytečného materiálu a tedy i hmotnosti
do detailů propracovaná ochrana prstů a palce
materiál clarino na dlani rukavice chrání nejvíce namáhaná místa proti předčasnému prodření
nastavitelný pásek na zápěstí
Barva bílá
Brians M3 Series SR Vyrážečka u nás získáte za akční cenu 2599 Kč.

Další produkty z kategorie Lapačky a vyrážečky

Další produkty od výrobce Brian’s


Top