Big Zone NovaSol Curcumin 90 kapslí

Tento skvělý výrobek Big Zone NovaSol Curcumin 90 kapslí s osvědčenou značkou Big Zone jednoduše můžete pořídit tady a teď se slevou. Ceny již od 560 Kč
Cena: 560 Kč

Curcumin – nejúčinější antioxidant s mnoha blahodárnými účinky! Kurkumin je aktivní složkou rostliny Curcuma Longa. Tato látka byla po staletí chválena a používána různými kulturami, ale především v kulturách Dálného východu jako všelék. V poslední době stále více studií dokládá jeho neuvěřitelné přínosy pro zdraví a tak západní země, včetně konvenční medicíny, také objevují tuto přírodní zázračnou zbraň. Mezi prokázané účinky kurkuminu patří protinádorová aktivita (jak preventivní, tak aktivní), detoxikace jater, podpora trávení, protizánětlivá, optimalizace metabolismu lipidů, anti-oxidační působení, regenerace poškození mozku a to je daleko od konce seznamu.

  • Anti-karcinogen, protizánětlivé, optimalizace lipidového metabolismu
  • Včetně extraktu z černého pepře pro lepší biologickou dostupnost
  • 90 veganských kapslí po 250 mg kurkuminu
  • nyní vylepšeno o MCT

Doporučené dávkování:

  • 1x denně 1 kapsle s velkým množstvím vody.

Upozornění: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Nutriční hodnoty Big Zone NovaSol® Curcumin 90 kapslí:

1 kapsle
NovaSol® Curcumin 500 mg
Z toho kurkuminoidy 30 mg

Složení:

NovaSol® Curcumin (emulgátor polysorbát), kurkuma (kurkuminoidy 6%), zasklívací činidlo: hypromelóza.

Alergeny:

Neobsahuje.

Barva vícebarevná
Big Zone NovaSol Curcumin 90 kapslí u nás získáte za akční cenu 560 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Big Zone


Top