Bestway Air Bed Klasik Twin jednolůžko modrá 188 x 99 x 22 cm 67001

Oblíbený výrobek Bestway Air Bed Klasik Twin jednolůžko modrá 188 x 99 x 22 cm 67001 od známé společnosti Bestway snadno seženete nyní téměř zdarma. Právě lze objednat jen za 449 Kč
Cena: 449 Kč

Nafukovací Air Bed 188 x 99 x 22 cm pro jednu osobu, Air Bed z plyšového materiálu pro každou příležitost.

Air Bed Klasik Twin

Zdravé a pohotové spaní kdykoliv je to potřeba – nejen Vám, ale i Vašim hostům zajistí Air Bed! Pokoj pro hosty není zdaleka běžnou součástí všech obydlí. Kam ale uložit návštěvu, která si u nás přeje přenocovat. Přenechat jí vlastní ložnici a spát na zemi vzbudí jistě v návštěvě pocit trapnosti. Jak ale podobným trapasům předejít, vždyť nemůžeme mít doma tolik postelí, povzdychne si leckdo z Vás. Náš nabízený systém nafukovacího lůžka je rychlým, skladným a komfortním řešením. Nafukovací lůžko Air Bed doporučujeme koupit v sadě s kompresorem, který se během chvilky postará o nafouknutí lůžka a naopak i o jeho vyfouknutí pro snadnou skladovatelnost. A co víc? Jistě každého Vašeho hostitele mile překvapíte, když na návštěvu přijedete perfektně vybaveni pro své přespání.

Air Bed a výhody:

Nafukovací postel z příjemného plyšového materiálu poskytne Vašim zádům optimální podporu díky svislým výstuhám a vnitřním švům.

K Air Bed doporučujeme dokoupit kompresor.

Rozměr: 188 x 99 x 22 cm (jednolůžko)
Nosnost: 150 kg

Na Air Bed poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Barva modrá
Bestway Air Bed Klasik Twin jednolůžko modrá 188 x 99 x 22 cm 67001 u nás získáte za akční cenu 449 Kč.

Další produkty z kategorie Karimatky

Další produkty od výrobce Bestway


Top