Bestway Air Bed Klasik Queen dvoulůžko modrá 203 x 152 x 22 cm 67003 POUZE modrá (VÝPRODEJ)

Tento oblíbený produkt Bestway Air Bed Klasik Queen dvoulůžko modrá 203 x 152 x 22 cm 67003 POUZE modrá (VÝPRODEJ) od výrobce Bestway snadno pořídíte zde teď opravdu levně. Akční ceny od 480 Kč
Cena: 480 Kč

Nafukovací dvoulůžko Air Bed 203 x 152 x 22 cm z plyšového materiálu pro každou příležitost. Air bed to je i pohodlný spánek na vzduchu.

Air Bed Klasik Queen

Zdravé a pohotové spaní kdykoliv je to potřeba – nejen Vám, ale i Vašim hostům zajistí Air Bed! Pokoj pro hosty není zdaleka běžnou součástí všech obydlí. Kam ale uložit návštěvu, která si u nás přeje přenocovat. Přenechat jí vlastní ložnici a spát na zemi vzbudí jistě v návštěvě pocit trapnosti. Jak ale podobným trapasům předejít, vždyť nemůžeme mít doma tolik postelí, povzdychne si leckdo z Vás. Náš nabízený systém nafukovacího lůžka je rychlým, skladným a komfortním řešením. Nafukovací lůžko Air Bed doporučujeme koupit v sadě s kompresorem, který se během chvilky postará o nafouknutí lůžka a naopak i o jeho vyfouknutí pro snadnou skladovatelnost. A co víc? Jistě každého Vašeho hostitele mile překvapíte, když na návštěvu přijedete perfektně vybaveni pro své přespání.

Air Bed a výhody:

Nafukovací postel z příjemného plyšového materiálu poskytne Vašim zádům optimální podporu díky svislým výstuhám a vnitřním švům.

K Air Bed doporučujeme dokoupit kompresor.

Rozměr: 203 x 152 x 22 cm (dvoulůžko)
Nosnost: 295 kg

Na Air Bed poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Barva modrá
Bestway Air Bed Klasik Queen dvoulůžko modrá 203 x 152 x 22 cm 67003 POUZE modrá (VÝPRODEJ) u nás získáte za akční cenu 480 Kč.

Další produkty z kategorie Karimatky

Další produkty od výrobce Bestway


Top