Bestway Air Bed Klasik King dvoulůžko modrá 203 x 183 x 22 cm 67004

Oblíbený kus Bestway Air Bed Klasik King dvoulůžko modrá 203 x 183 x 22 cm 67004 originál od značky Bestway jednoduše můžete pořídit tady teď ve výprodejové akci! Akční ceny od 749 Kč
Cena: 749 Kč

Nafukovací dvoulůžko Air Bed 203 x 183 x 22 cm pro vnitřní i venkovní použití. Air bed se hodí do pokoje pro hosty či na kempování.

Air Bed Klasik King

Zdravé a pohotové spaní kdykoliv je to potřeba – nejen Vám, ale i Vašim hostům zajistí Air Bed! Pokoj pro hosty není zdaleka běžnou součástí všech obydlí. Kam ale uložit návštěvu, která si u nás přeje přenocovat. Přenechat jí vlastní ložnici a spát na zemi vzbudí jistě v návštěvě pocit trapnosti. Jak ale podobným trapasům předejít, vždyť nemůžeme mít doma tolik postelí, povzdychne si leckdo z Vás. Náš nabízený systém nafukovacího lůžka je rychlým, skladným a komfortním řešením. Nafukovací lůžko Air Bed doporučujeme koupit v sadě s kompresorem, který se během chvilky postará o nafouknutí lůžka a naopak i o jeho vyfouknutí pro snadnou skladovatelnost. A co víc? Jistě každého Vašeho hostitele mile překvapíte, když na návštěvu přijedete perfektně vybaveni pro své přespání.

Air Bed a výhody:

Nafukovací postel z příjemného plyšového materiálu poskytne Vašim zádům optimální podporu díky svislým výstuhám a vnitřním švům.
Nafukovací postel Air Bed Klasik King je vhodná pro venkovní i vnitřní použití.

Rozměr: cca 203 x 183 x 22 cm (dvoulůžko)
Nosnost: 295 kg
Hmotnost: cca 4,8 kg

K Air Bed doporučujeme dokoupit kompresor.

Na Air Bed Klasik King poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Barva modrá
Bestway Air Bed Klasik King dvoulůžko modrá 203 x 183 x 22 cm 67004 u nás získáte za akční cenu 749 Kč.

Další produkty z kategorie Karimatky

Další produkty od výrobce Bestway


Top