Best Body Vital MSM aktiv 175 tablet

Unikátní a oblíbený výrobek Best Body Vital MSM aktiv 175 tablet od výrobce Best Body snadno pořídíte právě za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 509 Kč
Cena: 509 Kč

Vital MSM aktiv od Best Body obsahuje jedinečnou kombinaci methylsulfonylmethanu (MSM), galaktooligosacharidů (GOS) a vitaminu C. Jedinečná kombinace methylsulfonylmethanu (MSM), galaktooligosacharidů (GOS) a vitaminu C.

Vitamíny jsou základní živiny. Lidské tělo si je nedokáže samo vyrobit, což znamená, že mu musí být zpřístupněny prostřednictvím potravin nebo doplňků.

Vitamin C, který obsahuje, pozitivně přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Navíc pomáhá snižovat únavu, pozitivně přispívá k normálnímu imunitnímu systému a k normální funkci kostí a chrupavek.

Methylsulfonylmethan (MSM) je organická sloučenina síry. Pomocí ní lze vytvářet a regenerovat buňky a tkáně. Síra je také důležitá pro tvorbu hormonů, životně důležitých antioxidantů, enzymů a bílkovin.

Galaktooligosacharidy (GOS) odkazují na více cukrů, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Podle mnoha studií mají GOS probiotický účinek.

Doporučené dávkování Best Body Vital MSM aktiv:

  • 7 tablet denně.

Upozornění: Žádná náhrada za vyváženou a pestrou výživu a zdravý životní styl. Neskladovat v dosahu dětí. Výrobek uchovávejte uzavřený na suchém místě, chráněn před světlem a při pokojové teplotě do 25°C.
Barva vícebarevná
Best Body Vital MSM aktiv 175 tablet u nás získáte za akční cenu 509 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Best Body


Top