BAD ASS Test PAK 30 Dávek

Tento levný výrobek BAD ASS Test PAK 30 Dávek od top značky Bad Ass Nutrition jednoduše můžete najít zrovna za výhodnou cenu! Akční cena od 889 Kč
Cena: 889 Kč

BAD ASS Test PAK je velmi silný a účinný anabolizér, založený na synergických extraktů z bylin a vitamínů. BAD ASS Test PAK je ideální pro posílení libida. Velkým plusem je také to, že obsahuje spoustu přírodních složek. Můžete tak něco udělat pro svou výkonnost a svalovou hmotu i bez tuny chemikálií. Stačí sáhnout po BAD ASS Test PAK

BAD ASS Test PAK obsahuje 10 různých extraktů z bylin a vitamínů a je opravdu bohatý na přírodní složky, které posilují libido, zlepšují koncici a zvyšují energii.

DAA se podílí na tvorbě bílkovin a je také důležitým neurotransmiterem v mozku. V poslední době se stala oblíbeným doplňkem stravy mezi sportovci a kulturisty, protože se tvrdí, že může zvýšit hladinu testosteronu a tím zlepšit svalovou sílu a růst.

Extrakt z plodů muškátového květu je přírodní látka získaná z plodů stromu Myristica fragrans, který se pěstuje především v jihovýchodní Asii. Tento extrakt je bohatý na látky nazývané myristicin, safrol a eugenol, které mají antioxidační a protizánětlivé vlastnosti. Existují studie, které naznačují, že extrakt z plodů muškátového květu může pomoci snižovat hladinu krevního cukru a cholesterolu, podporovat zdravé trávení a zlepšovat kognitivní funkce.

Extrakt z pískavice obsahuje řadu aktivních složek, jako jsou flavonoidy, saponiny a alkaloidy, které mají různé zdravotní přínosy. Mezi hlavní přínosy řadíme podporu zdravé hladiny cukru v krvi, podporu zdravého metabolismu a podporu zdravého trávení.

Extrakt z kořene kopřivy indické obsahuje řadu biologicky aktivních látek, včetně alkaloidů, flavonoidů a polysacharidů, které mají různé přínosy pro lidské zdraví. Mezi hlavní účinky patří antioxidační, protizánětlivé a imunomodulační účinky.

Extrakt z kořene křídlatky japonské (Acanthopanax senticosus), také známé jako sibiřský ženšen, je přírodní látka, která se získává z kořenů této rostliny, která je původem z východní Asie. V tradiční čínské medicíně a v japonské medicíně se křídlatka japonská používá jako adaptogen – látka, která pomáhá tělu přizpůsobit se stresu a zlepšit celkovou výkonnost.

Možná vám to zní jako příliš mnoho dobrých věcí najednou. Nemusíte se ale ničeho bát! Veškeré složky jsou sladěny v dokonalé harmonii, doplňují jedna druhou a společně tvoří nadupaný doplněk stravy, který vás příjemně potěší.

BAD ASS Test PAK je doplněk stravy, který je vhodný pro užívání mezi kreatinovými cykly, minimalizuje pokles síly, udržuje a zkvalitňuje svalovou hmotu. Dodává energii, která se ztrácí s dokončením kreatinového cyklu.

Doporučené dávkování:

  • Užijte 1 sáček s prvním jídlem a zapijte dost

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku výrobku. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek výrobku. Přípravek by neměly konzumovat osoby užívající sedativa, léky na spaní, antiepileptika, hypertenzní nebo diabetické léky a osoby užívající antikoagulancia obsahující antagonisty vitaminu K (např. warfarin a acenokumarol). Přípravek by neměly konzumovat těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Před použitím přípravku je vhodné provést test 25-(OH)D v krvi a výsledek testu konzultovat s lékařem nebo lékárníkem. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Pokud užíváte léky, doporučuje se před konzumací přípravku poradit se svým lékařem. BAD ASS® TEST PAK. Doplněk stravy. Přípravek obsahující kyselinu D-asparagovou, vitaminy a rostlinný komplex, určený pro dospělé a zdravé osoby do 75 let. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením

Nutriční hodnoty BAD ASS Test PAK 30 Dávek:

1 sáček (1 porce)
Kyselina D-asparagová (DAA) 3200 mg
Extrakt z plodů muškátového květu 500 mg
– včetně saponinů 200 mg
Extrakt ze semen pískavice řecké seno 500 mg
Extrakt z kořene Maca 400 mg
Extrakt z kořene Ashwagandhy 200 mg
– včetně vitanolidů 3 mg
Extrakt z kořene kopřivy indické 100 mg
– včetně forskolinu 10 mg
Extrakt z kořene křídlatky japonské 100 mg
– včetně resveratrolu 25 mg
Extrakt z kořene rhodioly růžové 50 mg
– včetně salidrosidů 0,5 mg
Vitamin K 100 μg (133 % RHP)
Vitamin D 50 μg (1000 % RHP)

RHP – referenční hodnota příjmu dospělé osoby na den

Složení:

Kyselina D-asparagová (DAA), objemové činidlo (E460(i)), rostlinný komplex [extrakt z plodů muškátového květu (Tribulus terrestris L. standardizovaný na 40 % saponinů), extrakt ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum), extrakt z kořene maca (Lepidium meyenii), extrakt z kořene ashwagandha (Withania somnifera L. ; standardizováno na 1,5 % vitanolidů), extrakt z kořene kopřivy indické (Coleus forskohlii; standardizováno na 10 % forskolinu), extrakt z kořene křídlatky japonské (Fallopia japonica (Houtt.)). Ronse Dec.; standardizováno na 25 % resveratrolu), extrakt z kořene rhodioly růžové (Rhodiola rosea L.; standardizováno na 1 % salidrosidů)], škrob, vitamin D (cholekalciferol), vitamin K (menachinon), koncentrát šťávy z červené řepy, protispékavé látky (E470b, E551), barvivo (E150a).

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení.

Barva vícebarevná
BAD ASS Test PAK 30 Dávek u nás získáte za akční cenu 889 Kč.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Bad Ass Nutrition


Top