Ariana Balanční míč BALANCE TRAINER ZONE – 4200

Akční produkt Ariana Balanční míč BALANCE TRAINER ZONE - 4200 od výrobce Ariana snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. Akční cena od 2009 Kč
Cena: 2009 Kč

Balanční podložka Power System Balance Zone se skládá z balančního míče s podložkou a gumy na cvičení. Moderní texturovaný design, který zvyšuje přilnavost rukou i nohou během cvičení.

Přispívá k rozvoji koordinace pohybu a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií. Jedná se o způsob, jak komplexně posílit celé tělo. Pomocí balančního míče můžeš posilovat břišní svalstvo. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a pomáhá zpevňovat postavu. Balanční podložku je možné používat oběma stranami nahoru pro různé druhy balančních, rehabilitačních, relaxačních a posilovacích cvičení. Balanční podložku lze snadnou nafouknout díky nožní pumpě, která je součástí balení. Přílohou podložky je i plakát s navrženými cviky. Balení obsahuje gumy na cvičení.

Průměr: 60 cm

Výška: max. 25 cm

Hmotnost: 5,5 kg

Nosnost: 350 kg

Barva oranžová
Ariana Balanční míč BALANCE TRAINER ZONE – 4200 u nás získáte za akční cenu 2009 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Ariana


Top