Aqualung Potápěčský set COMBO DUETTO MIDI a ZEPHYR FLEX MIDI

Akční výrobek Aqualung Potápěčský set COMBO DUETTO MIDI a ZEPHYR FLEX MIDI pocházející od značky Aqualung jednoduše můžete najít zde teď právě téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 920 Kč
Cena: 920 Kč

Hledáte masku, která pasuje drobnějším obličejům? Hledáte šnorchl, který je pro užší ústa? Pak jste našli ten pravý set na šnorchlování. Aqua Lung DUETTO MIDI maska a šnorchl ZEPHYR FLEX MIDI je perfektní COMBO SET na šnorchlování i na potápění. • Ideální volba pro menší ženy a pro děti od 10 let.
• MASKA
• Klasická potápěčská maska s dvěma rozdělenými zorníky, měkkým silikonem s dvojitým lemem a menší objem. To vše tato maska nabízí. Maska na šnorchlování i na potápění je lehká, odolná a poskytuje velký zorný úhel. Rámeček masky je pevný a hydrodynamický, skla jsou tvrzená. Přezky pro nastavení velikosti pásku „push-buton“ zajistí snadnou a rychlou manipulaci.
• ŠNORCHL
• Aqua Lung ZEPHYR FLEX MIDI je šnorchl vyvinut pro ženy a odrostlejší děti. Má totiž menší náustek. Také má výdechový ventil, díky čemuž je možné přebytek vody komfortně vyfouknout přirozeným výdechem. Disponuje také vlnolamem, který snižuje průnik vody do šnorchlu.
Barva černá
Aqualung Potápěčský set COMBO DUETTO MIDI a ZEPHYR FLEX MIDI u nás získáte za akční cenu 920 Kč.

Další produkty z kategorie Ploutve

Další produkty od výrobce AQUALUNG


Top