Aqualung Pánský neoprenový short HYDROFLEX SHORTY 3 mm

Tento kvalitní a levný produkt Aqualung Pánský neoprenový short HYDROFLEX SHORTY 3 mm od populárního výrobce Aqualung jednoduše můžete pořídit zde za akční cenu! Ceny již od 2950 Kč
Cena: 2950 Kč

Pánský neoprenový šort Hydroflex je 3 mm designovým kouskem vhodným pro potápění v teplých vodách. Neoprenový short pro muže pohodlně využijete při plavání na otevřené vodě, šnorchlování, paddleboardingu a jiných vodních aktivitách.
Pánský short má ploché švy a límec ve tvaru V. Ten poskytuje dokonalý komfort během ponoru i plavání. Potištěné části pánského neoprenového shortu omezují odření, oblek tak bude dlouho vypadat jako nový.
Hrudní část je vyrobena z materiálu, který se nazývá mesh skin. Ten pánskému shortu umožňuje větší odolnost proti oděru a větru. Pánský neoprenový short je vybaven manžetami na zápěstí a kotnících, které zabraňují vniknutí vody. Také ramenní potištěné prvky jsou navrženy tak, aby chránily oblek proti odření od kompenzátoru vztlaku. Pánský neoprenový short má i potisk na zápěstí pak podporuje držení počítače na místě. Oblékání a vysvlékání usnadňuje popruh připevněný k jezdci zipu.
Design Hydroflex je inspirován fotografiemi Martina Colognoli z korálového útesu Flores Indonesia. Martin je spolu zakládajícím Coral Gurdian, který se zabývá ochranou indonéských korálových útesů.
Barva vícebarevná
Aqualung Pánský neoprenový short HYDROFLEX SHORTY 3 mm u nás získáte za akční cenu 2950 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce AQUALUNG


Top