Aqua Sphere Pánský triatlonový oblek PURSUIT 3+1 mm

Zlevněný kus Aqua Sphere Pánský triatlonový oblek PURSUIT 3+1 mm od odblíbeného výrobce Aqua Sphere snadno můžete najít nyní za výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 5240 Kč
Cena: 5240 Kč

Základní triatlonový model PURSUIT je mezi triatlonisty velmi oblíbený.
PATENTOVANÉ TECHNOLOGIE:

AQUA – FLEX COLLAR je speciální vodotěsný límeček s dvojitou vrstvou, který poskytuje to nejlepší pohodlí a minimalizuje riziko odření krku.
BIO-STRETCH ZONE má strategicky umístěné zóny z 1 mm pro maximální rozsah pohybu.
AQUA DRIVE TECHNOLOGY má velmi dobře strategicky umístěné zóny kolem trupu maximalizující vztlak, čímž dochází ke zlepšení plavecké polohy. Výsledkem je snížení odporu a zlepšení efektivity plavání.
GRIP PROTECTION SYTEM je speciální povrchová úprava materiálu, minimalizuje tření a vytváří ochranu obleku, tím prodlužuje jeho životnost.
QUICK DRYING je rychleschnoucí materiál.
UV PROTECTION je 100 % ochrana proti UVA/UVB.
SUPERSTRETCH MATERIÁL má výbornou pružnost.
YAMAMOTO 38 je druh neoprenu, který nabízí optimální rovnováhu pružnosti, nízkého koeficientu tření a trvanlivosti. Povrchová úprava SCS poskytuje nejnižší možné tření a maximalizuje tak rychlost plavání.
THERMO GUARD je technologie, která poskytuje tepelný komfort, maximální flexibilitu a rozsah pohybu v ramenou, nohách a hrudníku.

POZOR: Při výběru velikosti vybírejte vždy o 1-2 čísla větší, než čemu dle tabulky odpovídáte! Nebo do poznámky v objednávce uveďte vaše míry a my vám velikost doporučíme.
Barva vícebarevná
Aqua Sphere Pánský triatlonový oblek PURSUIT 3+1 mm u nás získáte za akční cenu 5240 Kč.

Další produkty z kategorie Neopreny

Další produkty od výrobce Aqua Sphere


Top