Aqua Sphere Pánské plavecké brýle SEAL 2.0 tmavý zorník

Tento akční a ve slevě produkt Aqua Sphere Pánské plavecké brýle SEAL 2.0 tmavý zorník od společnosti Aqua Sphere můžete najít zde teď za výhodnou cenu! Právě teď jen za 1115 Kč
Cena: 1115 Kč

SEAL 2.0 jsou kvalitní pánské plavecké brýle se skvělými vlastnostmi. Tmavá skla umožňují plavci pohodlné plavání na otevřené vodě za jasného světla. Tmavý zorník totiž chrání oči a umožňuje lepší výhled během plavání venku. Silikonová lícnice je umístěna mimo očnice, aby byla těsnost co nejdokonalejší. Plocha má cca 4000 mm čtverečních, což je téměř desetinásobek toho, co standardní plavecké brýle.
Technologie zvaná Advanced Fit umožňují lícnici matné a lesklé části silikonu. To zajišťuje pohodlí při používání a minimalizuje riziko vniknutí vod ovy do plaveckých brýlí.
Pánské plavecké brýle s tmavým zorníkem nemusíte před plaváním nijak výrazně utahovat na hlavě, brýle na plavání mají anatomický tvar, a proto se sami co nejlépe podvolí tvaru obličeje. Patentovaná technologie zahnutých zorníků tmavého designu zajišťuje téměř 180° panoramatický výhled a přispívá také k nízkému odporu ve vodě a minimálnímu vnitřnímu objemu.
SEAL 2.0 pánské plavecké brýle mají tmavé zorníky vyrobené z Plexisolu, což znamená, že jsou odolné vůči poškrábání a zamlžení. Tmavá skla plaveckých brýlí vám dopřejí pohodlné plavání venku i za jasného světla.
Vlastnosti:

vnější úprava proti poškrábání
vnitřní úprava proti zamlžení
UV ochrana 100%
180° zorné pole
lícnice a pásek ze silikonu
bez latexu
nastavení pásku pomocí jednoduché přezky
váha 75 g
Barva modrá
Aqua Sphere Pánské plavecké brýle SEAL 2.0 tmavý zorník u nás získáte za akční cenu 1115 Kč.

Další produkty z kategorie Plavecké brýle

Další produkty od výrobce Aqua Sphere


Top