Aqua Sphere Dětské plavecké brýle SEAL KID 2 XB NEW čirý zorník

Tento akční kus Aqua Sphere Dětské plavecké brýle SEAL KID 2 XB NEW čirý zorník od známého výrobce Aqua Sphere jednoduše pořídíte u nás skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 620 Kč
Cena: 620 Kč

Nejprodávanější plavecké brýle SEAL KID 2 nyní v novém inovovaném designu. Dětské brýle na plavání SEAL KID 2 XB v novém kabátku jsou vhodné od 3-4 let do 7-10 let. Vždy záleží na velikosti obličeje vašich dětí. Mezi velkou výhodu patří, že dětské brýle dobře drží na obličeji, poskytují skvělý výhled a navíc mají dělený dvojitý silikonový pásek za hlavu, který lze snadno upravovat pomocí nových reflexních přezek.

Tyto inovované brýle na plavání pro děti mají inovované technologie. Silikonová lícnice z jemného Softerilu tak ještě lépe těsní a lépe rozprostírá tlak, díky tomu jsou brýle ro malé plavce pohodlnější. V dětských brýlích na plavání přibyly antitorzní vložky, které jsou flexibilní a zajišťují stálost. Zároveň se díky těmto inovacím nedeformují. SELA KID 2 XB mají díky novým technologiím delší životnost.

Dětské brýle na plavání do bazénu poskytují malým dobrodruhům co nejlepší možný výhled díky patentovaným zahnutým zorníkům v prostorách se slabším osvětlením. Ideální jsou tedy do krytých bazénů. Zorníky poskytují zorné pole 180° a jsou vyrobeny z Plexisolu.
Brýle pro děti na plavání v krytých bazénech jsou již z výroby ošetřeny z vnitřní strany vrstvou proti mlžení a z vnější strany proti poškrábání. Samozřejmě poskytují malým plavcům 100 % UVA/B ochranu.
Barva modrá
Aqua Sphere Dětské plavecké brýle SEAL KID 2 XB NEW čirý zorník u nás získáte za akční cenu 620 Kč.

Další produkty z kategorie Plavecké brýle

Další produkty od výrobce Aqua Sphere


Top