Applied Nutrition Carb X 1200 g

Tento exkluzivní výrobek Applied Nutrition Carb X 1200 g od známé značky Applied Nutrition jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě v akci. Akční cena již od 789 Kč
Cena: 789 Kč

Carb X je směs, která slouží jako rychlý zdroj energie, neboť je složená především ze sacharidů, konkrétně se jedná o vysoce rozvětvený cyklický dextrin. Velkým benefitem je, že neobsahuje žádný cukr. Ve složení najdete také AstraGin®, což je přírodní sloučenina, která se používá pro zlepšení absorpce živin a podporu zdraví střev.

Carb X – směs sacharidů a přírodních látek pro rychlé doplnění energie

Carb X je směs tvořená převážně vysoce rozvětveným cyklickým dextrinem. Jedná se o sacharid, který je schopný doplnit do těla potřebnou energii před cvičením, při něm nebo po náročném výkonu, a to dokonce bez obsahu cukru. Nejedná se však jen o sacharidovou směs. Ve složení najdete také 50 mg AstraGinu®, což je přírodní sloučenina, která se používá pro lepší vstřebávání živin a podporu zdraví střev.


Směs je přizpůsobena tak, aby skvěle vyhovovala aktivním sportovcům, kteří potřebují rychle doplnit palivo do svého těla. Výhodou je, že neobsahuje žádné živočišné složky, takže ji mohou užívat i vegetariáni a vegani. Doplněk je navíc i bezlepkový.

Carb X a jeho výhody

  • ve složení nenajdete cukr ani tuk
  • obsahuje vysoce rozvětvený cyklický dextrin
  • obsahuje AstraGin®, který se používá pro lepší vstřebávání živin a podporu zdraví střev
  • dodá energii před, při nebo po tréninku
  • je vhodný pro vegetariány, vegany i celiaky

Složení

Příchuť Fruit Burst: vysoce rozvětvený cyklický dextrin (Cluster Dextrin®), přírodní aroma, sladidlo (sukralóza), AstraGin® (Panax notoginseng, Astragalus membranaceus), přírodní barvivo (červená řepa).

Příchuť Orange Burst: vysoce rozvětvený cyklický dextrin (Cluster Dextrin®), přírodní aroma, sladidlo (sukralóza), AstraGin® (Panax notoginseng, Astragalus membranaceus), přírodní barviva (betakaroten, kurkumin).

Příchuť Unflavoured: vysoce rozvětvený cyklický dextrin (Cluster Dextrin®), AstraGin® (Panax notoginseng, Astragalus membranaceus).

Dávkování

Rozmíchejte 1 odměrku (25 g) v 500 ml vody. Abyste dosáhli co nejlepších výsledků, zkonzumujte před, během nebo po cvičení.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (25 g)
Energetická hodnota 407 kJ / 98 kcal
Tuky 0 g
z toho nasycené tuky 0 g
Sacharidy 24,95 g
z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g
AstraGin® 50 mg

Upozornění

Pokud jste mladší 18 let, jste těhotná nebo kojíte, pokud trpíte na jakékoliv zdravotní potíže nebo užíváte jakékoliv léky na předpis, před použitím tohoto produktu se poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Skladujte tento výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Příchuť fruit burst
Applied Nutrition Carb X 1200 g u nás získáte za akční cenu 789 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Applied Nutrition


Top