Amix Nutrition Colostrum 1000 100 kapslí

Výjimečný kus Amix Nutrition Colostrum 1000 100 kapslí od společnosti Amix jednoduše můžete získat zrovna se slevou. Akční ceny od 385 Kč
Cena: 385 Kč

Colostrum od Amix Nutrition je velmi bohatý produkt svým nutričním složením, vysoký obsah bílkovin, vitamínů, minerálů pro imunitu a růst!

Colostrum = velmi bohatý produkt svým nutričním složením, vysoký obsah bílkovin, vitamínů, minerálů pro imunitu a růst!

AMIX™ Colostrum 1000 je speciální produkt s obsahem kolostra (kravské mateřského mléka). Kolostrum (mlezivo) je takzvané prvotní mléko u savců, tvoří se v mléčné žláze těsně před porodem a je po porodu produkováno jen několik dní. Je velice bohatý ve svém nutričním složení, zejména díky vysokému obsahu kvalitních bílkovin, látek stimulujících imunitu, vitaminů, minerálů, stopových prvků AMIX™ Colostrum 1000 poskytuje přirozenou podporu imunity a růstu.

AMIX™ Colostrum 1000 je vyrobeno ze zmraženého, sušeného kostního kolostra, které ve standartizované formě obsahuje 30-60% IgG.

Vlastnosti Colostrum

  • podporuje imunitu
  • podpuroje nárůst svalů
  • 30-60% IgG

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 2 kapsle dvakrát denně na lačno. Zapijte větším množství vody.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Colostrum 1000 100 kapslí:

2 kapsle
Hovězí kolostrum (z mléka) 1000 mg

Složení:

Hovězí kolostrum (z mléka), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává suroviny z mléka, vajec, sóji a korýšů.

Barva vícebarevná
Amix Nutrition Colostrum 1000 100 kapslí u nás získáte za akční cenu 385 Kč.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Amix


Top