Amix Glutamine Micro Powder Drink 360g

Designový produkt Amix Glutamine Micro Powder Drink 360g od populární značky Amix Nutrition jednoduše můžete najít u nás teď téměř zdarma! Cena od 328 Kč
Cena: 328 Kč

Glutamine Micro Powder Drink od Amix je osvěžující a ochucený nápoj s L-Glutaminem. Výrazně zlepšuje regeneraci svalových vláken a imunitu organismu. Amix™ Glutamine Micro Powder Drink

Doplněk stravy se sladidly a příchutí.

Osvěžující a chutný nápoj s L-Glutaminem.

Glutamin je jedna z aminokyselin, která se podílí nejen na stavbě svalových bílkovin, ale především zastupuje důležité funkce sama o sobě. Tělo si ji dokáže samo vytvářet, ale v některých situacích, jako je například stres, nemoc či sportovní aktivita, vlastní produkce ani pokrytí stravou zdaleka nedostačuje její potřebě v organismu. Podílí se totiž na řadě významných fyziologických dějů – výrazně zlepšuje regeneraci svalových vláken a imunitu organismu, zabraňuje katabolismu, zvyšuje hladinu krevní glukózy, přispívá ke kvalitnímu spánku a při dlouhodobém užívání podporuje i anabolické procesy.

Doporučené dávkování:

  • Vezměte 3 g (1 odměrky) cca. 30-60 minut před tréninkem a 3 g (1 odměrky) bezprostředně po tréninku nebo před spaním. 1 odměrky (3 g) smíchejte se 100-200 ml vody

Upozornění: Tento produkt nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojící. Výrobek není určen pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávkování! Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Užívání tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte při teplotě do 25°C na chladném suchém místě mimo dosah slunečního záření. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Glutamine Micro Powder Drink 360g – Lesní ovoce:

v 6g
L-Glutamin 5000 mg

Složení:

Kyowa Quality® L-glutamin, regulátory kyselosti: kyselina citrónová a kyselina jablečná; aroma, šťáva z červené řepy, sladidla: sukralóza a acesulfam-K; protispékavá látka: oxid křemičitý; emulgátor: sójový lecitin.

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení.

Nutriční hodnoty Amix Glutamine Micro Powder Drink 360g – Meloun:

v 6g
L-Glutamin 5000 mg

Složení:

Kyowa Quality® L-glutamin, regulátory kyselosti: kyselina citrónová a kyselina jablečná; aroma, šťáva z červené řepy; sladidla: sukralóza a acesulfam-K; protispékavá látka: oxid křemičitý; emulgátor: sójový lecitin.

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení.

Nutriční hodnoty Amix Glutamine Micro Powder Drink 360g – Mango:

v 6g
L-Glutamin 5000 mg

Složení:

Kyowa Quality® L-glutamin, regulátory kyselosti: kyselina citrónová a kyselina jablečná; aroma, barvivo: beta-karoten; sladidla: sukralóza a acesulfam-K; protispékavá látka: oxid křemičitý; emulgátor: sójový lecitin.

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení.

Příchuť Lesní ovoce
Amix Glutamine Micro Powder Drink 360g u nás získáte za akční cenu 349 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Amix Nutrition


Top