Amix Coconut Oil 300g

Tento exkluzivní kus Amix Coconut Oil 300g pocházející od značky Amix Nutrition jednoduše můžete získat teď za akční cenu. Nabídky již od 192 Kč
Cena: 192 Kč

Rafinovaný kokosový olej vyrobený kontrolovanou metodou rafinací parou. Mr. Popper ‚s Coconut Oil – je rafinovaný kokosový olej vyrobený kontrolovanou metodou rafinací parou. Absolutně bez použití chemických látek. Výhodou rafinovaného kokosového oleje je vyšší hodnota kouřového bodu než se vyskytuje u pannenského kokosového oleje a díky tomu je vhodný pro vaření s teplotami až do 204 ° C (pannenský olej má kouřový bod 137°).

Díky této skutečnosti se hodí na smažení a pečení. Lze ho běžně použít i v péči o tělo. Rafinovaný kokosový olej má neutrální vůni a chuť oproti pannenskému kokosovému oleji, který má typicky kokosovou příchuť a vůni. Z tohoto důvodu se hodí do jakýchkoliv receptů, kde kokosová příchuť není žádoucí.

Doporučené dávkování:

  • Jako doplněk vezměte 1-4 lžíce denně. Může být přidán do Vašeho oblíbeného jídla pro zvýšení jeho nutričních hodnot.

Upozornění: Skladujte v pokojové teplotě na studeném a suchém místě mimo sluneční záření. Kokosový olej se vyskytuje v pevném stavu do 24 oC a při teplotách vyšších taje. Je to přirozená vlastnost tohoto oleje. Skladování v ledničce není nutností. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Coconut Oil 300g:

ve 100g
Energetická hodnota 3700 kJ
900 kcal
Tuky 100 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 91 g
Sacharidy 0 g
Z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g

Složení:

Organický rafinovaný kokosový olej (země původu: Filipíny, Malajsie, Indonésie, Papua Nová Guinea).

Barva vícebarevná
Amix Coconut Oil 300g u nás získáte za akční cenu 192 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Amix Nutrition


Top